U Justina Biebera i Hailey Baldwin robi się nieciekawie. Porażające doniesienia zagranicznej prasy

Justin Bieber i Hailey Baldwin

Justin Bieber i Hailey Baldwin

Justin Bieber i Hailey Bieber są już na prostej drodze do rozwodu. Tabloid nie ma co do tego wątpliwości. Jakie argumenty padają?

Justin Bieber zrobił światową karierę już jako nastolatek. Pokochały go młode dziewczyny na całym świecie. Media co rusz rozpisywały się o jego podbojach. Był w głośnym związku z Seleną Gomez, który nie skończył się najprzyjemniej. Jednak jego serce ostatecznie zdobyła Hailey Baldwin i to z nią teraz wiedzie szczęśliwe życie małżeńskie. Wzięli dwa śluby – cywilny i kościelny. Oba przeszły już do historii.

Tylko czy rzeczywiście są tacy szczęśliwi? Tabloidy mają co do tego sporo wątpliwości.

Czy Justin Bieber i Hailey Bieber się rozwodzą?

Zaledwie dwa miesiące po ślubie Biebera i Baldwina, Life & Style poinformowało, że nowożeńcy już zmierzają do rozwodu. Według informatora zdali sobie sprawę, że popełnili ogromny błąd.

Powinni byli poczekać, aż będą starsi – mówił donosiciel.

Jednak Instagramy pary pokazują coś zupełnie innego. Otwarcie tam mówią, że bardzo się kochają. Bieber szczególnie upodobał sobie komentarz: Moja żona jest niesamowita. Umieszcza go pod wieloma zdjęciami pięknej modelki.

W lutym 2019 r. OK! twierdził, że para rozwiodła się po zaledwie 139 dniach z powodu tego, że Bieber w tajemnicy przed żoną spotkał się z byłą dziewczyną, Seleną Gomez.

Justin Bieber i Haily Baldwin na ściance

Justin Bieber i Haily Baldwin na ściance

To wtedy Baldwin rzekomo postanowiła skończyć małżeństwo po odkryciu, że Bieber wrócił do Gomez. Podobno Justin potajemnie spotkał się ze swoją byłą dziewczyną w domu wspólnego przyjaciela, gdzie powiedział Selenie, że zawsze będzie ją kochał… Przyznał też, że z Hailey to nie to samo i że małżeństwo było wielkim błędem. Wiadomość o tajnym spotkaniu w jakiś sposób dotarła do Baldwin, która była wściekła.

Hailey była wściekła i ostatecznie zdecydowała, że ​​chce wyjść z tego małżeństwa – powiedział donosiciel.

Przedstawiciel Biebera, który jest uprawniony do wypowiadania się w jego imieniu, powiedział, że ta historia była wyssana z palca i nie miała żadnego pokrycia w rzeczywistości.

Zaledwie miesiąc później Mirror poinformowało, że Hailey Baldwin zadzwoniła do prawników od rozwodów. Tabloid twierdził, że ona nie rozumie, dlaczego nie mogą po prostu cieszyć się życiem razem, więc skonsultowała się na wypadek, gdyby zdecydowała się go opuścić.

Nie chce mu podawać dokumentów rozwodowych, gdy on walczy o nią, ale jednocześnie musi się też o siebie troszczyć – powiedział informator.

Takich historii o rozwodzie pary pojawiło się sporo od czasu ich ślubu. Żadnej z nich nie potwierdzili przedstawiciele młodych małżonków.


Selena Gomez i Justin Bieber wrócą do siebie?

Selena Gomez i Justin Bieber wrócą do siebie?

Justin Bieber i Haily Baldwin na ściance

Justin Bieber i Haily Baldwin na ściance

Justin Bieber i Haily Baldwin na ściance

Justin Bieber i Haily Baldwin na ściance

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×