Koszmarna wpadka Julii Wróblewskiej. Zamiast na pogrzeb Witolda Pyrkosza pojechała na… „Zrozumcie czasem drugiego człowieka”

Julia Wróblewska nie przyszła na pogrzeb Witolda Pyrkosza

Julia Wróblewska nie przyszła na pogrzeb Witolda Pyrkosza

Fani Julki Wróblewskiej są zniesmaczeni jej zachowaniem

W piątek o godzinie 13:00 w Górze Kalwarii odbył się pogrzeb Witolda Pyrkosza, który odszedł od nas 22 kwietnia. I choć na cmentarzu tłumnie zjawili się członkowie obsady M jak Miłość, by pożegnać przyjaciela i towarzyszyć mu w ostatniej drodze, pomiędzy Teresą Lipowską, Małgorzatą Kożuchowską, Kasią Cichopek czy Rafałem i Marcinem Mroczkami nie sposób było dostrzec Julii Wróblewskiej.

Zobacz: Ostatnia droga Witolda Pyrkosza. Gwiazdy pożegnały wielkiego aktora i przyjaciela

Młoda aktorka zamieściła za to zdjęcie na Instagramie:

Dziś odbył się pogrzeb pana Witolda, na którym niestety mnie zabrakło.. mimo wszystko w najbliższym czasie przyjdę postawić znicz, ponieważ był cudownym człowiekiem. Zawsze żartobliwy, wesoły, kochany i czasami nawet czułam się jakby to był mój prawdziwy dziadek. Wspaniały aktor i człowiek. Dziękuję za 10 pięknych lat współpracy, spoczywaj w pokoju ?[*]

Wszystko zapewne skończyłoby się dobrze, gdyby Julka zachowała się konsekwentnie i własne plany zatrzymała dla siebie. Internauci szybko zauważyli, że na Snapchacie Wróblewska chwaliła się zakupami w chwili, w której odbywała się ceremonia pożegnalna:

  • Julka, przesłuchaj swoje ostatnie snapy… Ja bardzo dobrze rozumiem, że matura to jednak ważny etap w życiu każdej osoby, ale najpierw mówisz, że nie pójdziesz na pogrzeb Pana Witolda Pyrkosza, bo pada, bo się przeziębisz, a potem i tak wychodzisz z domu. Czyli mam rozumiem, że idąc do galerii handlowej, a zatem wychodząc na zewnątrz, nie zaziębisz się? Nie uważasz, że są sprawy ważne i ważniejsze?
  • No i proszę, zgadłem. Imprezka już dziś. I teraz się nie boisz, że zachorujesz? I jeszcze zablokowałaś komentarze pod kolejnym zdjęciem, bo ludzie zaczęli wytykać Ci niewygodną prawdę. Co za zakłamanie i hipokryzja. Takich ludzi należy omijać z daleka!

Zarzuty najwyraźniej trafiły tam, gdzie boli, bo Julia nie pozostała bierna i również odpowiedziała:

  • Ludzie, jesteście niepoważni… ze wszystkiego można zrobić aferę… nawet z parasolem mogłam obawiać się o chorobę, wieczorem jednak nigdzie nie idę, mimo tego, że dawno byłam umówiona, bo przyjechali znajomi spoza Warszawy… po prostu nie mogę. Zrozumcie czasem drugiego człowieka. Po trzecie, źle reaguję na pogrzeby, wiele razy nie było mnie przez moją psychikę, deszcz pomógł mi podjąć ostateczną decyzję, bo bałam się iść.
  • Zamiast dać człowiekowi w spokoju spoczywać wywołujecie jakieś durne kłótnie. Przykre.

Niestety, próby wytłumaczenia fanom sytuacji na niewiele się zdały. Rozjuszeni postawą aktorki internauci nie wybaczają zbyt łatwo i Wróblewska zablokowała w końcu możliwość dodawania komentarzy pod zdjęciem, co wcale nie powstrzymało dalszej dyskusji:

  • Jak widać, bardzo się nie przejęłaś śmiercią pana Witka. Nie rozumiem twoich tłumaczeń, nie lubię pogrzebów więc nie idę… Naprawdę niezłe wytłumaczenie, „bo deszcz pada”, na serio ? Ile ty masz lat… Lepszej wymówki nie mogłaś wymyślić. Ale czas, żeby wymienić szybkę w telefonie to miałaś i deszczem się nie przejmowałaś. To jest brak szacunku.

Julia dołączyła do Anny Muchy i Marcina Mroczka w serii niefortunnych faux pas, których przedmiotem był świętej pamięci Witold Pyrkosz. Miejmy nadzieję, że fani szybko wybaczą Wróblewskiej to potknięcie.

Zobacz: Najpierw Anna Mucha, a teraz Marcin Mroczek. Kolejna wpadka ze śmiercią Witolda Pyrkosza w tle

Zobacz: M jak miłość” bez Lucjana Mostowiaka. Witold Pyrkosz przed śmiercią zdradził losy swojego bohatera

Zobacz: Bardzo smutne wyznanie żony Witolda Pyrkosza: „Ja się wykończę. Długo to nie potrwa”

Julia Wróblewska nie przyszła na pogrzeb Witolda Pyrkosza

Julia Wróblewska nie przyszła na pogrzeb Witolda Pyrkosza

Co Julia Wróblewska robiła w czasie pogrzebu Witolda Pyrkosza?

Co Julia Wróblewska robiła w czasie pogrzebu Witolda Pyrkosza?


Metamorfoza Julii Wróblewskiej. Jak wygląda w ciemnych włosach?

Metamorfoza Julii Wróblewskiej. Jak wygląda w ciemnych włosach?

Julia Wróblewska w bikini

Julia Wróblewska w bikini

Kacper Kuszewski z Małgorzatą Kożuchowską na pogrzebie Witolda Pyrkosza

Kacper Kuszewski z Małgorzatą Kożuchowską na pogrzebie Witolda Pyrkosza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×