Szukaj

Julia Wieniawa zdradza sekrety swojej sypialni. Nigdy nie zgadniecie, co pokazała na Instagramie

Julia Wieniawa pokazała zdjęcie sypialni. W oczy rzuca się obraz. Namalował go ojciec aktorki - Konrad Wieniawa-Nariewicz. Co przedstawia?

Julia Wieniawa to obecnie jedna z popularniejszych aktorek młodego pokolenia. Sporym zainteresowaniem cieszy się nie tylko praca, którą wykonuje, ale także jej życie prywatne. Zwłaszcza, że aktorka prawdopodobnie spotyka się ze sporo starszym od siebie muzykiemAleksandrem Baronem.

Chociaż kolorowa prasa nie daje zakochanym spokoju, a temat nowego związku aktorki co jakiś czas wraca na tapetę, wydaje się że ona nie zwraca na to uwagi. Zamiast tego skupia się na aktualnych projektach i regularnym prowadzeniu mediów społecznościowych.

To właśnie tam aktorka wrzuciła niedawno post, obok którego nie można przejść obojętnie. Julia Wieniawa pokazała bowiem swoją sypialnię, przy okazji zdradzając jeszcze jeden sekret. Pomimo tego, że mówiło się, że Julka zamieszka z muzykiem, najwidoczniej swojego mieszkania opuścić nie zamierza.

Ostatnio gwiazda „Rodzinki.pl” pochwaliła się na InstaStories zdjęciem, które pochodziło z jej pokoju. Przy okazji zdradziła, że w pokoju nad łóżkiem, znajduje się obraz namalowany przez tatę, który jest plastykiem.

Chociaż rodzice Julii się rozwiedli, właśnie po takich gestach jak ten możemy wywnioskować, że aktorka ma dobre stosunki zarówno z mamą, która jest jej managerką, jak i tatą, cenionym artystą. Dodajmy, że mężczyzna ma sporo sukcesów na swoim koncie.

Konrad na co dzień jest artystą, którego prace podziwiać można w Polsce i za granicą. Mężczyzna w 2000 r. zwyciężył w Wielkim Konkursie Malarskim Na Najlepszy Wizerunek Warszawy. Obecnie zajmuje się edukacją i uczy pasjonatów malarstwa w stołecznych szkołach.

Wiadomo więc, że Julka talent artystyczny ma we krwi. Zgodzicie się z tym stwierdzeniem?

Zobacz: Małgorzata Ostrowska-Królikowska ma już dość młodych dziewczyn Antka Królikowskiego! Zdenerwowana matka postawiła syna do pionu!

Zobacz: Julia Wieniawa i Baron całują się w nocnej knajpie! Ten widok rozpali wszystkich fanów ich ognistego romansu!

Zobacz: Rozczulona Julia Wieniawa zachwycona zachowaniem Barona. „To dodawało mi otuchy” [WIDEO]


Julia Wieniawa sypialnia

Julia Wieniawa sypialnia

Julia Wieniawa i Baron udzielili wywiadu dla Dzień Dobry TVN

Julia Wieniawa i Baron udzielili wywiadu dla Dzień Dobry TVN

Julia Wieniawa kusiła Barona głębokim dekoltem

Julia Wieniawa kusiła Barona głębokim dekoltem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×