Szukaj

„Hotel Paradise 2” jeszcze się nie skończył, a gwiazda show już zagrała w filmie. Dostała rolę u boku Roznerskiego

Hotel Paradise 2, Mikołaj Roznerski

Hotel Paradise 2, Mikołaj Roznerski

Uczestniczka programu Hotel Paradise 2 stawia coraz śmielsze kroki w show-biznesie. Program się jeszcze nie skończył, a ona już wystąpiła w filmie Asymetria, w którym zagrała u boku gwiazd.

Julia Skrodzka do grona uczestników Hotelu Paradise 2 dołączyła kilka dni po tym, jak na wyspie Bali pojawili się inni mieszkańcy. Chociaż show nie wygrała, postanowiła wykorzystać swoje pięć minut. Zaczęła pojawiać się na branżowych imprezach i udzielać wywiadów.

Niedawno w rozmowie z Jastrząb Post ujawniła, jakie ma podejście do medycyny estetycznej i poprawianiu urody przez Polaków:

Nawet mogłabym rzec, że teraz 80% społeczeństwa ma coś już poprawionego, bo sama jestem kosmetologiem. Czasem widać to mniej, czasem więcej. Ja nie mam nic przeciwko temu, żeby coś, co jest ładne upiększyć. Jeżeli jest dobry fundament, to z tego możemy wybudować piękny dom.

Przy okazji zdradziła, że sama skorzystała z takich zabiegów.

Julia Skrodzka w filmie Asymetria. Kogo zagrała?

Julia nie tylko udziela wywiadów, ale niedawno zagrała w filmie Konrada Niewolskiego, Asymetria. Chociaż może to sugerować tytuł, nie będzie on kontynuacją poprzedniej produkcji reżysera, Symeria. Ma jednak być utrzymany w podobnym klimacie. To opowieść o człowieku, który zostaje wplątany w kryminalną aferę. By bronić bliskich, musi popełnić przestępstwo.

W produkcji wystąpi cała plejada znanych osób, wśród której warto wymienić m.in. Mikołaja Roznerskiego, Popka, Damiana Janikowskiego, Jana Frycza oraz Grażynę Szapołowską. U boku gwiazd pojawi się też Skrodzka. Jak podkreśla celebrytka na swoim Instagramie, będzie to rola epizodyczna.

Już jutro PREMIERA najnowszego filmu z moim krótkim udziałem, reżyserii Konrada Niewolskiego.

Kim jest Julia Skrodzka?

Skrodzka pochodzi z Ełku. Gdy miała czternaście lat, wzięła udział w wyborach Miss Polski Nastolatek Warmii i Mazur. Gdy zdała maturę, razem z mamą wyjechała do Niemiec. Tam uczęszczała na studia medyczne. Pracowała też jako asystent stomatologa. Nie porzuciła jednak marzeń o konkursach piękności. Wystartowała w Miss Polonia, gdzie została 1-vice miss. Julia skończyła też kosmetologię i prowadzi swój salon kosmetyczny.


Julia Skrodzka w filmie Asymetria

Julia Skrodzka w filmie Asymetria

Julia Skrodzka w filmie Asymetria

Julia Skrodzka w filmie Asymetria

Julia Skrodzka pojawia się w filmie Asymetria

Julia Skrodzka pojawia się w filmie Asymetria

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×