Jolanta Kwaśniewska na swoim ślubie wyglądała zjawiskowo! Ola pokazała kapitalne zdjęcie rodziców

Aleksandra Kwaśniewska, rodzice

Aleksandra Kwaśniewska, rodzice

Aleksandra Kwaśniewska "wykradła" z rodzinnego albumu zdjęcie ślubne swoich rodziców i je opublikowała. Ale była ku temu szczególna okazja! Dzięki aktywności dziennikarki na Instagramie możemy przekonać się, jak w dniu ślubu wyglądała Jolanta Kwaśniewska – klasa!

Ola Kwaśniewska jest jedyną córką Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Nic więc dziwnego, że zawsze była ich wychuchaną córeczką, oczkiem w głowie, co nie znaczy, że jej folgowali.

Nie zaznałam ani wielkich kar, ani polityki pasa. Ale oczywiście były zasady, których miałam pilnować. Bardzo byłam nauczona wszystkich form grzecznościowych. Zawsze byłam dzieckiem, które zanim się odezwało, to podnosiło rękę – wyznała Ola Kwaśniewska.

Zobacz: Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach pozują na ściance! Para wybrała się na najbardziej obleganą imprezę sezonu!

Jolanta Kwaśniewska i były prezydent Polski wiele wysiłku włożyli w to, by mimo prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego dorastanie ich córki było idyllą:

Ja miałam 14 lat, to był trudny moment. Przeżyłam w Pałacu Prezydenckim całe liceum i całe studia, więc był to taki newralgiczny czas kształtowania się osobowości – wyznała Aleksandra Kwaśniewska.

Ola Kwaśniewska pokazała ślubne zdjęcie rodziców

Jednocześnie Ola jest wdzięczna za to, że wówczas w Polsce internetu właściwie nie było, w ogóle nie było też brukowców. Dzięki temu mogła się cieszyć względną anonimowością:

Ja tak naprawdę do końca prezydentury byłam nierozpoznawalna. I dopiero pod koniec II kadencji pojawili się pierwsi paparazzi, pojawiły się brukowce i wtedy faktycznie od razu się na mnie rzuciły. Ta końcówka prezydentury to już byli panowie, którzy za mną wchodzili na aerobik i robili mi tam zdjęcia, było więc też śledzenie – wspomina.

Jej przeżycia z okresu wczesnej młodości, która przecież często bywa durna i chmurna, nigdy nie położyły się jednak cieniem na stosunkach z rodzicami. Zawsze stała za nimi murem. Podziwia sposób, w jaki jej mama wspiera ludzi w ich problemach. Docenia też, że Jolanta Kwaśniewska była pierwszą polską małżonką prezydenta w iście zachodnim stylu. Zaś gdy Aleksander Kwaśniewski był atakowany, broniła go ze łzami w oczach.

Zobacz: Aleksandra Kwaśniewska w skąpym stroju na wakacjach. Tak odważnie jeszcze nie pozowała

I choć Ola Kwaśniewska dawno już nie mieszka z rodzicami, bo jest dorosłą osobą, żoną piosenkarza Kuby Badacha, wciąż łączy ją z nimi niezwykle silna więź. Dlatego okrągła rocznica ślubu Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich tak bardzo ją wzruszyła. Ola zamieściła na swoim Instagramie ich zdjęcie ślubne.

I z właściwym sobie poczuciem humoru dopisała obok hasztagi:

#otóżwczoraj #minęłodokładnie40lat#odtego #jakżefortunnegodlamnie#wydarzenia #zwanego#ślubemMoichRodziców#imniecieszyto #dziękuję#kochamlubięiszanuję.

Internauci nie mogli nachwalić się ślubnej sukni, w jakiej do ołtarza poszła była Pierwsza Dama. Archiwalne zdjęcie urzekło nie tylko fanów Aleksandry, ale też jej przyjaciół związanych z branżą rozrywkową:

  • Co za fota! Co za para! Co za miłość! – napisała Natalia Kukulska.
  • Fajni jacy! – skwitowała Grażyna Wolszczak.
  • Sto lat – dodała Kayah.

Już wtedy Jolanta Kwaśniewska miała niesamowite wyczucie stylu i klasy.

Zobacz: Jolanta Kwaśniewska zachwyca figurą. Znamy jej sekretną dietę!


Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy w dniu ślubu

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy w dniu ślubu

Ślub Jolanty Kwaśniewskiej i Aleksandra Kwaśniewskiego

Ślub Jolanty Kwaśniewskiej i Aleksandra Kwaśniewskiego

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy z królową Elżbietą II i księciem Filipem

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy z królową Elżbietą II i księciem Filipem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×