NewsyOla Kwaśniewska pokazała, co Aleksander Kwaśniewski przygotował na kolację dla żony. Tak uczcił urodziny Jolanty

Ola Kwaśniewska pokazała, co Aleksander Kwaśniewski przygotował na kolację dla żony. Tak uczcił urodziny Jolanty

Aleksander Kwaśniewski i Aleksandra Kwaśniewska
Aleksander Kwaśniewski i Aleksandra Kwaśniewska
Krystyna Miśkiewicz

04.06.2021 08:20, aktual.: 04.06.2021 11:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aleksander Kwaśniewski wraz z żoną Jolantą stanowili jedną z najpiękniejszych par prezydenckich. Do dzisiaj wiele osób wspomina swoją ulubioną pierwszą damę. Kiedy w 1995 roku jej mąż został prezydentem, cały czas dumnie kroczyła u jego boku, zachwycając nie tylko kreacjami i szykiem, ale także swoim zaangażowaniem. Nie bała się zabierać głosu w ważnych sprawach, a szczególny nacisk kładła na patronat i pomoc różnym organizacjom charytatywnym.

Jolanta Kwaśniewska była dla Polaków prawdziwą ikoną stylu tamtych lat i do dzisiaj znana jest z szyku i elegancji. Uwagę podczas prezydentury przyciągało także wielkie uczucie, jakim darzyli się małżonkowie. Nie brakowało między nimi ciepłych słów i czułych gestów. W tym roku będą świętowali oni 42. rocznicę ślubu, co jest naprawdę imponującym stażem. Ich uczucie nadal jest tak samo silne, co udowadniają na każdym kroku.

Ola Kwaśniewska pokazała kolację, którą przygotował jej ojciec

W minioną niedzielę Jolanta Kwaśniewska obchodziła swoje 66. urodziny. Z tej okazji małżonkowie postanowili przygotować niewielkie przyjęcie urodzinowe i świętować w gronie najbliższych osób. Aleksander Kwaśniewski o wszystkim opowiedział w rozmowie z Faktem. Były prezydent sam zabrał się za gotowanie i poczęstunek dla gości, by jego ukochana mogła świętować w pełni. Zdecydował się na danie kuchni chińskiej:

Zaprosiliśmy znajomych i nie chciałem, żeby tego dnia moja żona pracowała, więc sam się wziąłem do pracy. Bardzo lubimy potrawy z kuchni chińskiej i z okazji urodzin mojej żony przygotuję makaron z grzybami shitake. To bardzo proste i smaczne danie i nie wymaga zbyt długiego czasu przygotowania.

Na przyjęciu urodzinowym Jolanty Kwaśniewskiej nie zabrakło oczywiście córki pary prezydenckiej, czyli Aleksandry. Jest ona bardzo aktywną użytkowniczką social mediów, dlatego nie omieszkała także zdać relacji z rodzinnego wieczoru. Pokazała na Instagramie potrawę, którą przygotował jej tata. Trzeba przyznać, że danie wyglądało bardzo smakowicie i zupełnie inaczej niż zostało pokazane na zdjęciu ilustracyjnym w tabloidzie. Nie zabrakło też pełnego kadru pełnego uczuć. Ola sfotografowała pocałunek swoich rodziców. Widać, że pomimo upływu czasu ich miłość cały czas jest tak samo silna. Zdjęcia w naszej galerii.

  • Aleksandra Kwaśniewska pokazała, co jej tata ugotował na kolację urodzinową dla Jolanty
  • Aleksandra Kwaśniewska pokazała, co jej tata ugotował na kolację urodzinową dla Jolanty
  • Aleksandra Kwaśniewska pokazała, co jej tata ugotował na kolację urodzinową dla Jolanty
  • Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha
  • Aleksander Kwaśniewski wraz małżonką podczas spotkania z prezydentem Ukrainy, Wiktorem Juszczenką (2005)
  • Fotografia: ONS
  • Aleksandra Kwaśniewska i Jolanta Kwaśniewska- tak wyglądała w 2008 roku
[1/7] Aleksandra Kwaśniewska pokazała, co jej tata ugotował na kolację urodzinową dla Jolanty
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także