Szukaj

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy świętują rubinowe gody. Początki ich znajomości nie były łatwe

Jolanta Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski

Jolanta Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski

Aleksander Kwaśniewski i jego żona Jolanta 40 lat temu powiedzieli tak. Od tamtej pory stanowią bardzo zgodne małżeństwo. Jak się poznali?

Aleksander Kwaśniewski i jego zona Jolanta stanowili jedną z najpiękniejszy par prezydenckich. Polacy do tej pory wspominają swoją ulubioną pierwszą damę. Żona polityka podobnie jak on była bardzo aktywna i chętnie angażowała się w różne działania społeczne. Nie bała się zabierać głosu w ważnych sprawach i szczególny nacisk kładła na działania charytatywne. Kiedy w 1995 roku jej mąż został prezydentem, cały czas dumnie kroczyła u jego boku.

Do dzisiaj Jolanta Kwaśniewska jest szczególnie komplementowana za swój styl i elegancję. Jej kreacje zawsze zachwycały. Gdy towarzyszyła prezydentowi podczas wizyt dyplomatycznych, zawsze skupiała na sobie uwagę wszystkich fotoreporterów. To, co rzucało się szczególnie w oczy to także wielkie uczucie, którym darzyła się była para prezydencka. Nie szczędzili oni pod swoim adresem także ciepłych słów i czułych gestów. Małżonkowie właśnie świętują 40. rocznicę swojego ślubu. Jak się poznali?

Aleksander Kwaśniewski z żoną świętują 40. rocznicę ślubu

Były prezydent i jego żona zgodny związek stanowią już od ponad 40 lat. Cały czas są w sobie szaleńczo zakochani, o czym zapewnia Aleksander Kwaśniewski. Z okazji ważnego jubileuszu polityk zgodził się udzielić wywiadu, w którym opowiedział o początkach znajomości. Jak narodziło się uczucie pary prezydenckiej, możemy przeczytać w Super Expressie. Zdradził on także, jak do tej pory świętowali swoje rocznice.

To jest szmat czasu te ponad 40 lat. Ślub z Jolą to była najlepsza decyzja w moim życiu. I nie żałuję ani sekundy. Mamy mnóstwo za sobą wspomnień, przeżyć i co roku staraliśmy się gdzieś zawsze wybyć w różne ciekawe miejsca. Byliśmy np. podczas naszych rocznic z żoną w Birmie, Kolumbii, na Galapagos, ale w tym roku pojedziemy najpewniej na Mazury. W tym roku będzie skromnie. Ale oczywiście poświętujemy – zdradził były prezydent w rozmowie z Super Expressem.

W tabloidzie możemy przeczytać też, że polityk musiał zawalczyć o swoją ukochaną. Gdy się poznali, leczyła ona ranny po nieszczęśliwej miłości. Nieustępliwy Aleksander podbił jednak jej serce. Małżonkowie doczekali się córki Aleksandry, która również jest doskonale znana w mediach.

Zakochanym życzymy kolejnych szczęśliwych lat razem.

 


Aleksander Kwaśniewski wraz małżonką podczas spotkania z prezydentem Ukrainy, Wiktorem Juszczenką (2005)

Aleksander Kwaśniewski wraz małżonką podczas spotkania z prezydentem Ukrainy, Wiktorem Juszczenką (2005)

Jolanta Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski

Fotografia: ONS

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski na Mazurach

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski na Mazurach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×