Wojna gwiazd „M jak miłość”? Jest oficjalny komentarz w sprawie konfliktu Dominiki Ostałowskiej i Joanny Sydor. Raczej nie uciszy plotek

Dominika Ostałowska i Joanna Sydor konflikt

Dominika Ostałowska i Joanna Sydor konflikt

Joanna Sydor o konflikcie z Dominiką Ostałowską

Niedawno informowaliśmy, że do obsady serialu M jak miłośc wróci Joanna Sydor. Na tę wieść niekoniecznie miała ucieszyć się Dominika Ostałowska, która kilka lat temu wdała się w romans z ówczesnym partnerem aktorki, Mariuszem Malcem, który był reżyserem serialu oraz ojcem nienarodzonego jeszcze dziecka Joanny.

Zobacz: Już wiemy kto zastąpi Olgę Frycz w „M jak Miłość”!

Mężczyzna zdecydował się wtedy porzucić ciężarną kobietę i związać z Dominiką. Media zastanawiają się, jak teraz będzie wyglądała praca na planie serialu. Od jakiegoś czasu gazety i portale rozpisują się, że Joanna nadal ma żal do Ostałowskiej i nie chce spotykać się z nią podczas produkcji serialu. Jednak sama aktorka zapewnia, że o żadnym konflikcie nie ma mowy, a koleżanką po fachu uważa za dobrą aktorkę i nawet jeśli będą musiały zagrać wspólne sceny, obie sobie z tym poradzą.

Z Dominiką Ostałowską nawet nie miałyśmy okazji się spotkać. Mój zawód traktuje profesjonalnie – wyznała dla Twojego Imperium gwiazda

To świetne podejście!

Zobacz: Dominika Ostałowska obawia się zemsty Joanny Sydor? „Zdaje sobie sprawę, że jest nieprzewidywalna”

Dominika Ostałowska - Dieta Cambridge

Dominika Ostałowska obawia się pracy na planie z Joanną Sydor?

Joanna Sydor

Joanna Sydor o Dominice Ostałowskiej


Dominika Ostałowska promuje dietę Cambridge

Dominika Ostałowska promuje dietę Cambridge

Joanna Sydor

Joanna Sydor

Dominika Ostałowska w trakcie diety (2015r.)

Dominika Ostałowska w trakcie diety (2015r.)

Komentarze

  • Bingo pisze:

    To pewnie poprzez „trudne dzieciństwo”pani Dominika postanowiła niszczyć życie innym kobietom.(patrz:Joanna Sydor).Żenada.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×