Serce pęka. Joanna Racewicz w rocznicę katastrofy smoleńskiej opublikowała poruszające wpis i zdjęcie

Joanna Racewicz łzy

Joanna Racewicz łzy

Joanna Racewicz uczciła pamięć męża

Joanna Racewicz w katastrofie smoleńskiej straciła męża. Dziennikarka w dziewiątą rocznicę tego tragicznego wydarzenia, zdobyła się na poruszające wyznanie. 

10 kwietnia 2010 r. to dzień, który na stałe tragicznie zapisał się w historii Polski. Właśnie wtedy pod Smoleńskiem miała miejsce katastrofa lotnicza. Samolot z polską reprezentacją lecącą na uroczystości do Katynia rozbił się, a wszyscy obecni na pokładzie zginęli.

Wraz z prezydentem Lechem Kaczyńskim i jego żony Marią, znajdowało się tam ponad 96 osób. Wśród nich był Paweł Janeczek – mąż Joanny Racewicz.  Dziennikarka w jednym z wywiadów przyznała, że ta sytuacja nauczyła ją, by w życiu niczego nie planować:

Planowaliśmy domek na wzgórzu z widokiem na rzekę w Kazimierzu nad Wisłą. Także na późną spokojną i piękną starość. Nie wyszło – podkreślała w wywiadzie dla magazynu Pani.

Małżonkowie wspólnie wychowywali syna Igora. Dziewięć lat po śmierci męża to właśnie on, obok mamy jest bohaterem fotografii, którą Joanna umieściła w sieci:

Syn. Skarb. Wyzwanie. Motywacja. Radość i łzy. Moc i bezsiła. Moje Wszystko. Tego dnia. I każdego przyszłego. Kocham bez końca. I dziękuję za każdą chwilę ❤️ Kocham.

Pod wpisem niemal natychmiast zaczęły pojawiać się słowa wsparcia niemal z całej Polski:

  • Ku pamięci. Ciężko jest kontynuować życie bez bliskiej osoby, ale na pewno jest dumny, że pozwoliliście jego duszy żyć dalej z Wami
  • Cudny i wspaniała relacja. Pomimo tego co się stało jesteście silniejsi, a on jest zawsze z Wami jako Wasz opiekun i strażnik Waszej rodziny
  • Przytulam mocno

Dodajmy, że już od rana w wielu miejscach w Polsce upamiętniana jest pamięć o ofiarach katastrofy smoleńskiej.

Zobacz: Joanna Racewicz zrobiła własne #10yearschallenge. Pokazała wyjątkowe zdjęcie, ale to podpis robi wrażenie

Zobacz: Joanna Racewicz w szczególny sposób pożegnała tragicznie zmarłego Pawła Adamowicza. Jej wpis wzruszył wszystkich do łez

Zobacz: Joanna Racewicz dosadnie skomentowała swój nowy romans! Tabloidom pójdzie w pięty

 

 


Joanna Racewicz z synem uczcili pamięć męża

Joanna Racewicz z synem uczcili pamięć męża

Joanna Racewicz - otwarcie kliniki stomatologicznej w Warszawie

Joanna Racewicz - otwarcie kliniki stomatologicznej w Warszawie

Joanna Racewicz - XIV Noworoczny Obiad z Gwiazdami

Joanna Racewicz - XIV Noworoczny Obiad z Gwiazdami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×