NewsyJoanna Racewicz odpowiada na krytykę w internecie: "Paskudna rzeczywistość"

Joanna Racewicz odpowiada na krytykę w internecie: "Paskudna rzeczywistość"

Joanna Racewicz nie zgadza się na ekshumację zwłok męża
Joanna Racewicz nie zgadza się na ekshumację zwłok męża
Paweł Olszacki
01.06.2016 06:44, aktualizacja: 01.06.2016 13:51

Nienawiść w sieci, czyli popularny hejt, to zjawisko, które wciąż przybiera na sile. W największym stopniu spotykają się z nim gwiazdy, które krytykowane są niemal na każdym kroku. Internauci nie oszczędzają również Joanny Racewicz.

Była prezenterka Panoramy w rozmowie z Robertem Patoletą wyznaje, że stara się nie przywiązywać szczególnej uwagi do komentarzy, które uznaje za krzywdzące. Jak sama mówi, osoby obrzucające obelgami innych najczęściej robią to z frustracji i braku poczucia spełnienia - jest to ich sposób na samorealizację.

Internet to jest taka piękna i paskudna jednocześnie rzeczywistość wolności i anonimowości, i ludzie wychodzący z założenia, że można się schować za winklem własnego komputera i być kompletnie anonimowym i obrzucać każdego innego swymi niewybrednymi opiniami

Nie dawno Joanna Racewicz spotkała się z falą nienawiści w Internecie. W przykry sposób przypomniano jej o śmierci męża, który zginął w katastrofie rządowego Tupolewa pod Smoleńskiem. W niewybrednych słowach komentowano także wygląd dziennikarki.

Joanna Racewicz - finał Fashion Designer Awards 2016
Joanna Racewicz - finał Fashion Designer Awards 2016
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także