Joanna Przetakiewicz nie zdała z klasy do klasy! Tak uczyła się milionerka. Jej oceny pozostawiały wiele do życzenia

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz nie ma przed fanami zbyt wielu tajemnic. Okazuje się, że bizneswoman nie zawsze była aniołem i, że nie ciągnęło jej do książek. Zdradziła, jak uczyła się w liceum. 

Joanna Przetakiewicz zdecydowanie może mówić o sobie, jak o kobiecie sukcesu. Od wielu lat prowadzi firmę odzieżową, która cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientek. Marka La Mania ma już ugruntowaną pozycje na rynku i z każdym rokiem poszerza grono odbiorców. Jest ona jedną z najbardziej zaradnych bizneswoman w rodzimym show-biznesie, która cały czas rozwija swoją działalność. Aktywnie wspiera ona też inne kobiety,  udowadniając im, że są w stanie pokonać wiele przeciwności losu.

Jest ona także dowodem na to, że kariera i własny biznes może iść w parze z macierzyństwem i szczęściem w życiu prywatnym. Doczekała się trzech synów. Chociaż rozstała się z ich ojcem, to udało jej się po raz kolejny znaleźć szczęście w miłości. W 2020 roku wyszła za producenta Rinke Rooyensa.

Joanna Przetakiewicz nie była dobrą uczennicą

Joanna dzięki swojej ciekawej osobowości i tego, że prężnie angażuje się w różnego rodzaju akcje społeczne, wspierające kobiety zyskała sporą liczbę fanów. Bardzo prężnie prowadzi ona między innymi swoje social media. Tam chętnie dzieli się kolejnymi zdjęciami i zdradza ciekawostki z codzienności. Nie stroni też od udzielania wywiadów. Ostatnio pojawiła się w programie Kolekcji smaków, gdzie kucharzyła pod okiem jurora MasterChefa, Michela Morana, ale zdradziła mu też sporo ciekawostek.

Joanna zdecydowała się opowiedzieć o czasach młodości. Już w szkole podstawowej zaczęła palić papierosy. Okazuje się, że nie była aniołem i nie spieszno jej było do książek.

Przeistoczyłam się w jednej chwili z anioła w diabła – i tak już trochę mi zostało – jak miałam 12 lat. Wiedziałam, że chcę być niezależna. (…) Ja się tak rozszalałam, że w pierwszej klasie liceum nie zdałam do drugiej klasy. Mało tego, byłam bardzo z tego zadowolona, bo wiedziałam, że będę miała bardzo dużo czasu na zabawę i na przyjaciół. Już wtedy kochałam modę, życie, już wtedy byłam la dolce vita – powiedziała w programie.

Spodziewaliście się, że szanowana bizneswoman w młodości była niezłym ziółkiem? Nie przeszkodziło jej to jednak w zrobieniu niebywałej kariery.


Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens - premiera filmu „Dom Gucci”

fot. AKPAJoanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens - premiera filmu „Dom Gucci”

Joanna Przetakiewicz w brytyjskim wydaniu Hello!

Joanna Przetakiewicz w brytyjskim wydaniu Hello!

Joanna Przetakiewicz. Screen z Instagrama

Joanna Przetakiewicz. Screen z Instagrama

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×