Szukaj

Ślub Przetakiewicz i Rooyensa. Projektantka opowiada o sukniach i zdradza, co z podróżą poślubną. A to zaskoczenie!

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz szykuje się do ślubu. W rozmowie z Party opowiedziała o sukniach oraz podróży poślubnej. Co zdradziła?

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooynes tworzą szczęśliwy związek. Co jakiś czas pojawiają się na branżowych imprezach, publikują wspólne zdjęcia w social mediach. Zakochani wkrótce wezmą ślub, o czym projektantka niedawno poinformowała w social mediach. Dodała fotografie, na których tonie w objęciach ukochanego. W opisie przekazała tę szczęśliwą wiadomość:

Ten rok jest zaskakujący i niełatwy dla nas wszystkich. Ma też swoje dobre strony, bo wielu pomógł zobaczyć to, co ponadczasowe, co wartościowe i co jest ważne: Kochać siebie i innych. Troszczyć czule. Rozmawiać częściej. Pielęgnować bliskość. Razem z Rinke chcemy się z Wami podzielić naszą radością: KOCHANI Już niedługo zostaniemy mężem i żoną. BO MIŁOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA.

Joanna Przetakiewicz o sukniach i podróży poślubnej

Przetakiewicz i Rooyens pobiorą się na początku października w Grecji, dokąd para zaprosiła swoich gości. Ze względu na pandemię na uroczystości pojawią się jedynie najbliżsi. Party podaje, że ceremonia potrwa trzy dni, a wśród uczestników wydarzenia nie zabraknie trzech synów Joanny: Aleksandra, Filipa i Jakuba oraz syna Rinkego i Kayah — Rocha.

Przyszła panna młoda w rozmowie z dwutygodnikiem zdradza, że będzie miała dwie kreacje. Jedną sama zaprojektuje, drugą stworzy dla niej inny projektant:

Będę miała dwie suknie. Pierwszą sama zaprojektowałam pod szyldem mojej marki La Mania, druga natomiast będzie… sprowadzana od innego projektanta. Którego? To tajemnica — komentuje Joanna Przetakiewicz.

Przetakiewicz dodała, że wraz z przyszłym mężem na razie nie planują wybrać się w podróż poślubną. Jej słowa mogą być sporym zaskoczeniem:

Nie planujemy też na razie podróży poślubnej, bo jesteśmy zapracowani. Może ruszymy w nią za trzy miesiące? — dodaje projektantka.

Czekamy więc na pierwsze zdjęcia z uroczystości, która zapowiada się spektakularnie.


Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Dodaj komentarz

  • Anna pisze:

    Ta Pani jest niesympatyczna, nienaturalna, parcie na szkło ponadprzeciętne!

  • Anna pisze:

    Parcie na szkło ponadprzeciętne. Nie zazdroszczę ludziom szczęścia, bo sama wiem jak doskonale smakuje, ale obnoszenie się z tym, popisywanie, jest bardzo niesmaczne…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×