NewsyJoanna Przetakiewicz pokazała mamę i synów na świątecznych zdjęciach. Alex pokazał światu nową dziewczynę

Joanna Przetakiewicz pokazała mamę i synów na świątecznych zdjęciach. Alex pokazał światu nową dziewczynę

Joanna Przetakiewicz
Joanna Przetakiewicz
Krystyna Miśkiewicz

24.12.2020 23:30, aktual.: 25.12.2020 02:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Przetakiewicz ma za sobą bardzo szczęśliwy czas. W tym roku właścicielka domu mody La Mania poślubiła swojego ukochanego Rinke Rooyensa. Zakochani spotykali się już od dwóch lat, a kilka miesięcy temu ogłosili zaręczyny. O wszystkim poinformowali fanów na Instagramie. Później w sieci zaczęły pojawiać się informacje o ślubnych planach pary.

Narzeczeni zdecydowali się na przepiękną uroczystość w Grecji. Ku uciesze fanów nagranie z ceremonii udostępnili w social mediach. Jeszcze tego samego dnia do sieci zaczęły trafiać kolejne zdjęcia z ich ślubu i wesela. Oczywiście pod każdym kolejnym  postem nie brakowało gratulacji i komplementów. Od października Joanna i Rinke są mężem i żoną.

To pierwsze święta Bożego Narodzenia, które producent i projektantka spędzają jako małżeństwo. Jest to dla nich bardzo wyjątkowy czas. Już od kilku tygodni Joasia przygotowywała dom i przystrajała go tak, aby panowała w nim prawdziwie świąteczna atmosfera. Stanęła u niej jedna z najbardziej oryginalnych choinek, jaką można zobaczyć na Instagramie. Czerwone drzewko przykuwa uwagę.

Joanna Przetakiewicz pokazała mamę i synów

Joanna Przetakiewicz Wigilię spędza razem ze swoją najbliższą rodziną. Gwiazda do najważniejszej w roku kolacji zasiadła razem z mężem, mamą i swoimi synami.

Na profilu społecznościowym jednego z nich pojawiły się zdjęcia z tego wyjątkowego wieczoru. Możemy na nim zobaczyć uśmiechniętych domowników. Alex pochwalił się też swoją piękną dziewczyną Sandrą. Oprócz rodzinnych kadrów dodał zdjęcie romantycznego pocałunku przy choince. Przy okazji złożył także życzenia dla swoich obserwatorów.

Wszystkiego, co najpiękniejsze od całej rodziny.

Na jednym ze zdjęć widać też słynną już czerwoną choinkę gwiazdy, pod którą znajduje się mnóstwo prezentów. Do rodzinnej fotografii pozuje także uroczy piesek Joanny i Rinke, który jest traktowany jak pełnoprawny członek rodziny.

  • Joanna Przetakiewicz - Boże Narodzenie 2020
  • Joanna Przetakiewicz - stół wigilijny
  • Joanna Przetakiewicz ozdobiła dom na święta
  • Joanna Przetakiewicz ozdobiła dom na święta
  • Joanna Przetakiewicz ozdobiła dom na święta
  • Joanna Przetakiewicz - Boże Narodzenie 2020
  • Alex Przetakiewicz z dziewczyną - Boże Narodzenie 2020
  • Joanna Przetakiewicz ozdobiła dom na święta
  • Joanna Przetakiewicz ozdobiła dom na święta
[1/9] Joanna Przetakiewicz - Boże Narodzenie 2020
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także