Szukaj

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się ślubem! Tak romantycznego zdjęcia z Rinke jeszcze nie wrzucała. To jest miłość!

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens biorą ślub. Projektantka dodała bardzo romantyczne zdjęcia i potwierdziła pojawiające się doniesienia. Jak oni się kochają!

Joanna Przetakiewicz to niezwykle zapracowana bizneswoman. Jej dom mody La Mania świetnie prosperuje ubrania, które wychodzą spod jej ręki, cieszą się dużą popularnością wśród klientek. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ projektantka ma znakomite wyczucie stylu. W rzeczach stworzonych przez Joannę chodzą nie tylko polskie, ale także zagraniczne gwiazdy. O projektach La Mania nie raz pisały również najpopularniejsze magazyny o modzie, jak np. Vouge.

Doskonale układa się także jej życie prywatne. Gwiazda od niemal trzech lat jest związana z Rinke Royensem. Chociaż jak wspominała w jednym z wywiadów, znajomi ją przed nim ostrzegali, to ona postanowiła posłuchać głosu swojego serca. Okazuje się, że była to jedna z najlepszych decyzji w jej życiu. Zakochani rewelacyjnie się dogadują. W sieci pojawia się mnóstwo ich wspólnych zdjęć, na których pokazują, jak spędzają czas we dwoje. Widać, że producent jest prawdziwym romantykiem, który obsypuje swoją ukochaną kwiatami i prezentami. Dzisiaj media obiegła wiadomość, że Rinke i Joanna szykują się do ślubu.

Joanna Przetakiewicz ogłosiła ślub!

Na samym początku zakochani ukrywali swój związek przed mediami. Z czasem jednak obecność fotoreporterów przestała im przeszkadzać, a miłość rozkwitła. Dzisiaj rano pojawiły się pierwsze informacje o ich ślubie. Portal Pudelek, powołując się na swojego informatora, zdradził, jak będzie wyglądała ceremonia.

Joasia i Rinke wezmą ślub w Grecji na przełomie września i października. Na liście gości jest kilkadziesiąt osób z show-biznesu. Mimo że gośćmi będą sami zamożni ludzie, to młoda para funduje wszystkim samolot i to Rinke zapłaci za przeloty – donosi Pudelkowi osoba z najbliższego otoczenia Przetakiewicz.

Teraz informacje o ślubie potwierdziła sama Joanna. Właścicielka domu mody dodała zdjęcia, na których tonie w objęciach ukochanego i obdarowuje go namiętnym pocałunkiem. Obok zdjęcia pokazującego piękne uczucie ważny jest także jego opis.

Miłość, Radość, Czułość. Szczęście. Emocje, którymi najbardziej lubię się z Wami dzielić. Bo mówimy o nich stanowczo za mało. Ten rok jest zaskakujący i niełatwy dla nas wszystkich. Ma też swoje dobre strony, bo wielu pomógł zobaczyć to, co ponadczasowe, co wartościowe i co jest ważne: Kochać siebie i innych.Troszczyć czule. Rozmawiać częściej. Pielęgnować bliskość. Razem z Rinke chcemy się z Wami podzielić naszą radością: KOCHANI Już niedługo zostaniemy mężem i żoną. BO MIŁOŚĆ JEST NAJWAŻNIEJSZA

 


Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×