Joanna Opozda znalazła sposób, aby pokazać fanom twarz synka, mimo zakazów Antka Królikowskiego. Vincent to wykapana mama!

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda pokazała swoje zdjęcie z lat dzieciństwa. Twierdzi, że Vincent jest bardzo podobny do niej z tego okresu. Też tak uważacie?

Joanna Opozda to utalentowana aktorka. W ostatnich miesiącach jest o niej głośno głównie za sprawą rozstania z Antkiem Królikowskim. Para zakończyła związek na chwilę przed narodzinami ich syna, Vincenta.

W ostatnim czasie konflikt między rodzicami chłopca zaczął eskalować. Asia zarzuciła oponentowi, że nie płaci alimentów. Antek odwdzięczył się sugerowaniem, że jego była partnerka wykorzystuje dziecko do zarabiania pieniędzy na reklamach.

Wierzę, że Asia się w końcu opamięta. Ustaliliśmy jakiś czas temu, że wszelkie ewentualne reklamy będzie konsultowała ze mną, żeby nie wykorzystywała dziecka masowo. I nie pokazywała twarzy. Część środków z tych reklam miała być odkładana dla Viniego – jako prezent na 18. urodziny, ale Asia nie szanuje żadnych uzgodnień co do syna, w dodatku naraża siebie i jego, nie oznaczając tych postów jako sponsorowane. Sam też zacząłem już odkładać dla niego środki, ale jak już wspominałem – komornik zabrał i przekazał Asi wszystko, co miałem – aktor opowiedział w rozmowie z dziennikarzami „Super Expressu”.

Więcej o ich sporze przeczytacie tutaj.

Joanna Opozda pokazała zdjęcie z dzieciństwa

W poniedziałek popołudniu aktorka pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa. W opisie fotki napisała, że Vincent bardzo przypomina ją z tego okresu.

Vincent to skóra zdarta z mamusi. Mój synek wygląda identycznie. Nos, usta, kształt buzi i oczu, nawet uszy. Niesamowite

Fani zasypali ją komentarzami, pisząc:

 • Żeby wszystko miał po mamusi.

 • I dobrze ze do mamusi. Oby charakter też.

 • Całe szczęście, że po mamusi, wyrośnie na pięknego człowiek.

 • Na pewno! I oby wszystko miał po Tobie.

 • Jak wygląda identycznie, to jest ślicznym chłopcem.

 • No to będzie przystojniak niesamowity!

 • Piękna mamusia to i piękny synek.

 • Żeby Antek nie zrobił z tego argumentu, że skoro identyczny to rozpowszechniasz jego twarz.

Nie zabrakło też uwag dotyczących tego, że ludzie nie mogą ocenić, czy Vincent rzeczywiście jest podobny do mamy, ponieważ nie pokazuje ona jego twarzy.

To bardzo dobrze, ale szkoda ze nie możemy porównać – napisała jedna z internautek.

Zdjęcia chłopca zobaczycie w galerii pod tekstem.

Lubicie Asię Opozdę?


Joanna Opozda pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Joanna Opozda pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Joanna Opozda pokazała syna

Joanna Opozda pokazała syna

Joanna Opozda pokazała syna

Joanna Opozda pokazała syna

Komentarze

 • Gość. pisze:

  Nigdzie nie ma pokazanej twarzy dziecka,o czym on plecie?

 • Gość pisze:

  a jednak coś musiała pokazać , nie mogła wytrzymać , ludzie , jesteście nienormalni , parcie na szkło musi być , ona nie zachowuje się jak matka , która chroni swoje dziecko , ona ma syna jak maskotkę do przytulania i chwalenia się

 • Gość pisze:

  Zdrowia co one w nich widzą nic tak samo jak oni a kto powiedział źe to wpadka od razu było wiadomo źe zjeb..na twarz po matce a wszystko co najlepsze po tatusiu zeby to było 10lat to ch..j ale teraz dzieci będzie 30lat zalów pudli fatum jak inni ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Zdrowia co one w nich widzą nic tak samo jak oni a kto powiedział źe to wpadka od razu było wiadomo źe zjeb..na twarz po matce a wszystko co najlepsze po ojcu zeby to było 10lat to ch..j ale teraz dzieci będzie 30lat zalów pudli fatum jak inni ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Ten Krolikowski to taki zepsuty dzieciuch.
  Co ona w nim widziala ??

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×