Antek Królikowski rozpętał prawdziwą wojnę. Odpowiedź dla Joanny Opozdy roi się od zarzutów. Poruszył wątek nowej partnerki

Antek Królikowski o aferze z Joanną Opozdą

Antek Królikowski o aferze z Joanną Opozdą

Antek Królikowski zareagował na oświadczenie Joanny Opozdy. Znów posypały się zarzuty najwyższego kalibru. Niektóre z nich są naprawdę mocne!

Antek Królikowski Joanna Opozda rozstali się przed narodzinami ich syna, Vincenta. Początkowo byli partnerzy nie komentowali sprawy. Dopiero w ostatnich tygodniach ich konflikt trafił do mediów. Najpierw Asia oskarżyła męża (jeszcze nie są po rozwodzie – przyp. red.) o to, że nie płaci alimentów na syna i nie interesuje się jego losem.

Mąż – w odwecie – udostępnił  screeny z konta bankowego, z których można było wysnuć wnioski, że jednak wpłacał Joannie jakieś pieniądze. To jednak nie zakończyło konfliktu. Antek – dość nieoczekiwanie – wysłał do matki swojego syna pismo, w którym zażądał, aby przestała angażować dziecko w kampanie reklamowe, prowadzone na Instagramie.

Opozda zareagowała na pismo, wydając oświadczenie, w którym podkreśliła, że nigdy nie pokazuje wizerunku syna. Ponadto podtrzymała zarzut dotyczący tego, że Królikowski rzekomo nie płaci alimentów, na skutek czego tylko ona utrzymuje Vincenta.

Nigdy nie pokazuję wizerunku syna, ale prawdą jest, że ojciec dziecka nie partycypuje w kosztach dziecka. Antek nie płaci alimentów od kilku miesięcy, wyczyścił wszystkie konta bankowe, żeby uciec przed komornikiem. Na tę chwilę jestem jedyną osobą, która utrzymuje synka, cała opieka również spoczywa na mnie – powiedziała.

I dodała, że żądania Antka – jej zdaniem – są absurdalne, gdyż w rodzinie Królikowskich istnieje długa tradycja pokazywania małych dzieci w mediach:

Te zarzuty są absurdalne, wręcz śmieszne zważywszy na to, że to ja prosiłam państwa Królikowskich o to, żeby nie pokazywali Vincenta w mediach. Przecież Julia Królikowska grała w „Klanie” od niemowlaka, Antek występował w „Truskawkowym studio” od trzeciego roku życia. Bratanek Antka Józio ciągle jest pokazywany na Instagramie, jego twarz niejednokrotnie gościła na postach sponsorowanych.

Oświadczenie, co można było przewidzieć, nie pozostało bez odpowiedzi.

Antek Królikowski wytoczył ciężkie działa przeciwko ex-partnerce

33-letni aktor udzielił jej na łamach se.pl, zaczynając od tego, że kłamstwem jest twierdzenie, jakoby miał żałować łożenia pieniędzy na Vincenta.

 Asia przy okazji poprzednich publikacji znów powołuje się na to samo – czyli pieniądze. Ja już wypowiedziałem się w tym temacie, przedstawiłem jednoznaczne dowody i wierzę, że czytelnicy potrafią wyciągnąć z tego własne wnioski – powiedział.

Dalej zapowiedział, że będzie walczył o opiekę nad synem, oskarżając przy tym partnerkę o ograniczanie jego praw rodzicielskich, palenie papierosów, „obsesję” w stosunku do jego nowej partnerki, a nawet fabrykowanie SMS-ów, w których partnerka Antka miała grozić Asi.

 Zaś co do mojego syna – dostała wezwanie i dostawać będzie kolejne, jeśli nadal będzie ograniczać moje prawa. Cały czas podnosi, że nie pomagam przy dziecku, choć mnie do niego nie dopuszcza. Mogę go widywać godzinę tygodniowo, o ile jest w Warszawie. A ja naprawdę chciałbym wręcz opieki naprzemiennej, w końcu paląc papierosy i tak nie karmi syna piersią. Jednak jej obsesja w stosunku do mojej nowej partnerki jest tak silna, że będę musiał o niego walczyć. Mam nadzieję, że do ludzi dotrze w końcu, że Asia jest mistrzynią Photoshopa i wykreowanie takich „dowodów” jak te SMS-y z groźbami, to dla niej jeden wieczór.

Antek Królikowski o jego ustaleniach z Joanną Opozdą

Rozmówca SE wymienił warunki, które postawił żonie. Wynika z nich, że miała nie pokazywać twarzy dziecka i oznaczać posty sponsorowane. Fundusze pozyskane w ten sposób miały trafić do Vincenta w jego 18. urodziny.

Wierzę, że Asia się w końcu opamięta. Ustaliliśmy jakiś czas temu, że wszelkie ewentualne reklamy będzie konsultowała ze mną, żeby nie wykorzystywała dziecka masowo. I nie pokazywała twarzy. Część środków z tych reklam miała być odkładana dla Viniego – jako prezent na 18. urodziny, ale Asia nie szanuje żadnych uzgodnień co do syna, w dodatku naraża siebie i jego, nie oznaczając tych postów jako sponsorowane. Sam też zacząłem już odkładać dla niego środki, ale jak już wspominałem – komornik zabrał i przekazał Asi wszystko, co miałem.

Na koniec zaapelował do oponentki, by przestała „kręcić Insta-afery”.

Jak myślicie, w którą stronę pójdzie ten spór?


Antek Królikowski ogłasza dobre nowiny

Antek Królikowski ogłasza dobre nowiny

Joanna Opozda i Vincent

Joanna Opozda i Vincent

Antek Królikowski o aferze z Joanną Opozdą

Antek Królikowski o aferze z Joanną Opozdą

Komentarze

 • Gośćdaku pisze:

  Niech wrescie skończą ten

  CYRK TYLKO DZIECKA ZALLLL

 • Gość pisze:

  Masakra robi na forum każdy ma swoje problemy ja gwiazda nie jestem i moje problemy są dla mnie

 • Gość pisze:

  Zdrowia jak inni jak czarownica szefowa stara powiedziała szacun dziewczyny i chłopaki za nev rewolucion to nie ma tematu ale nie powiedziała wiec jak stary rewolucja dla ku..ew cw..li i jeł..pów jak dziadek i babcia wiedzieli juź dawno temu ale przynajmniej gó..no się cieszy ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Człowieku z buszu,jak ma ochote to niech pali h.. ci do tego,ty inne używki bierzesz I jest dobrze?jpr co za gosc,dziecka twarzy nie pokazuje a miec takiego ojca to katastrofa,walczysz o prawa I co mamusia się bedzie nim zajmować?bo ty czasu nie będziesz mieć,bo imprezy z niwa niedouczoną prawniczka niby ,która jest sekretarką!!!!

  • Gość pisze:

   Brawo

  • Gość pisze:

   nieprawda , jak się ma małe dziecko do opieki , to nie robi się co chce , nie jej używki są ważne , tylko dziecko , Fuj , pali papierosy , już ma u mnie minusa

  • Gość pisze:

   szacunek dla sekretarek , czy ona gdzieś się wypowiedziała , ze jest prawniczka ? Nie ma co atakować wszystkich , z którymi jest powiązany , dziewczyna może być dla niego odpowiednia partnerka , a jak nie , to się rozstaną .
   Ciekawa jestem tylko , kto chciał ten huczny ślub urządzać ? nie moja forsa , ale żal dupe ściska , ze tyle pieniędzy się zmarnowało , lepiej zamiast ślubu mogli wesprzeć schoniska dla zwierząt albo dla bezdomnych

 • Gość pisze:

  A ja lubię Antka i trzymam jego stronę.

  • Gość pisze:

   Ja go tam nie lubię ale trzymam jego stronę A Ona nie może się pogodzić z tym że On jej nie chce Nikt nie zmusi nikogo do miłości ON JEJ NIE KOCHA

  • rocco pisze:

   Menel poucza swoją żonę, żeby się opamiętała i zarzuca jej, że nie szanuje uzgodnień w sytuacji kiedy opuścił swoje dziecko i zdradza żonę na potęgę afiszując się z kochanką.

  • Gość pisze:

   Również lubimy Antoniego. Jest normalnym, nienadetnym człowiekiem. Bardzo sympatyczny człowiek… H i R.

  • Gość pisze:

   tez go lubie , sympatyczny facet , zdarza się , ze się ludzie rozstają , nawet częściej niż człowiek życzy sobie , ale ona to już naprawdę przesadza , w niej siedzi tyle złości i nienawiści , powinna porozmawiać ze specjalista.
   I przede wszystkim powinien mieć kontakt z dzieckiem , jeżeli go wybrała na ojca , niech się teraz tego trzyma.
   Nie można karać ojca dziecka i dziecka za swoje własne wybory

 • Gość pisze:

  Skoro by płacił alimenty to komornik nie zajął by mu konta… 🤣🤣🤣

  • Gość pisze:

   Dokładnie.Jakoś mu nie wierzę😕

  • Gość pisze:

   Dokładnie.

  • Gość pisze:

   Dokladnie.Odkladal dziecku kase na 18stke hahahaha i komornik Jemu zwinal.Dziecko potrzebuje tu i teraz miec pieniazki takie bla bla bla to sobie moze opowiadac swojej partnerce nie nam. Nie zapominaj ze to Ty zdradziles zone kiedy byla w ciazy wysoko zamiast czekac na syna i cieszyc sie kiedy przyszedl na swiat ,zabrac do domu ze szpitala .Czemu nie byles jak trzeba byko do dziecka wstawac,jak bylo w szpitalu itd?
   Dupek nie facet ktory nysli wykacznie zeby bzykac

 • Gość pisze:

  beznadzieja ten Królik..nikt nie chciałby mieć takiego ojca..nieodpowiedzialny dzieciak

 • Gość pisze:

  ten facet to idiota, jakby płacil jak twierdzi to by komornik mu nie zajal konta, Wszędzie go pelno włóczy się z nową dziunią i udaje ofiarę. Ci Krolikowscy to jest kompletne dno

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×