NewsyJoanna Opozda nie oszczędzała. Vincent dostał moc prezentów

Joanna Opozda nie oszczędzała. Vincent dostał moc prezentów

Joanna Opozda (fot. KAPiF, Instagram)
Joanna Opozda (fot. KAPiF, Instagram)
06.12.2023 10:54

Ze swojego zakończonego głośnym rozstaniem związku z Antonim Królikowskim Joanna Opozda ma jedno dziecko, synka Vincenta. W tym roku świętowała jego roczek. Na zdjęciach i nagraniach wyraźnie widać, że pociecha jest prawdziwym oczkiem w głowie modelki. Często zalicza gościnne występy na jej instagramowym profilu, ku uciesze obserwujących gwiazdy.

Joanna Opozda "ukrywa" twarz Vincenta

Od kiedy narodził się Vincent, Joanna Opozda trzyma się postanowienia, że nie będzie pokazywać twarzy swojego syna. Trudno jednak nie mieć wrażenia, że czasami wręcz chciałaby to zrobić. Kilka razy miała okazję pozować już ze swoim dzieckiem, zakrywając mu zaledwie połowę twarzy.

Fani przyzwyczaili się już do tego, że gwiazda na wrzucanych przez siebie fotkach i filmikach "zasłania" synka serduszkami. Zrobiła to ponownie przy okazji wspólnie spędzanych mikołajek. Z okazji 6 grudnia przygotowała Vincentowi pod choinką zestaw, z jakiego ucieszyłoby się niejedne dziecko.

Syn modelki dostał piękne prezenty

Oczywiście, reakcję Vincenta na mikołajkowy prezent Opozda nagrała i pokazała fanom. Chłopczyk otrzymał kilka sporych zabawek, z których największe wrażenie zrobiło ogromne pudło z bezpiecznymi dla maluchów klockami Lego. Do zabawy dołączył także piesek modelki, radośnie ganiający pomiędzy pakunkami.

Uroczo?

Joanna Opozda (Instagram)
Joanna Opozda (Instagram)
Joanna Opozda (Instagram)
Joanna Opozda (Instagram)
Joanna Opozda z synem
Joanna Opozda z synem
Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 24.10.2023. Gala plebiscytu Wszechmocne w Hotelu Verte.
N/z: Joanna Opozda
Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 24.10.2023. Gala plebiscytu Wszechmocne w Hotelu Verte. N/z: Joanna Opozda
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także