Szukaj

Rozjuszona Joanna Krupa miażdży TK: „Banda imbecylow”. Na osłodę dołączyła zdjęcie z ciążowej sesji

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa dodała na Instagramie piękne zdjęcie z okresu ciąży. Jednak to jego opis jest dzisiaj ważniejszy. Gwiazda otwarcie wyznała co myśli o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. 

Joanna Krupa wielką sławę zyskała jako prowadząca program Top Model. Modelka, która na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych szybko zaskarbiała sobie ogromną sympatię widzów. Ostatnio oprócz wielkiej zawodowej kariery liczy się dla niej zupełnie coś innego. Pod koniec zeszłego roku gwiazda po raz pierwszy została mamą. Na świat przyszła jej córeczka Asha.

Joanna od samego początku chętnie chwaliła się swoimi ciążowymi krągłościami. W jej social mediach pojawiło się mnóstwo pięknych zdjęć z tego okresu. Widać było, że z wielką niecierpliwością oczekuje narodzin córki. Gdy tylko dziewczynka pojawiła się na świecie, dumni rodzice pokazali jej pierwsze zdjęcie. Nie mieli zamiaru trzymać swoich fanów w niepewności. Od tamtej pory Asha stała się wielką gwiazdą profilów społecznościowych swoich rodziców. Każde jej kolejne zdjęcie wywołuje zachwyt wśród obserwatorów modelki, którzy w komentarzach prześcigają się w komplementach. Nie można się im dziwić, ponieważ córka Joasi to prawdziwy cukiereczek. Krupa często zabiera głos w ważnych sprawach społeczno-politycznych. Nie pozostała również obojętna na wyrok Trybunału Konstytucyjnego.

Joanna Krupa pokazała zdjęcia z okresu ciąży

Joanna Krupa dała się poznać, jako aktywistka działająca na rzecz bezdomnych zwierząt. Gwiazda zawsze stara się pomóc schroniskom i namawia do adopcji.  Sama także jest właścicielka sporego stada pupilów, które są najlepszymi przyjaciółmi jej córki. Tym razem Joasia postanowiła nie być obojętna na zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej. Podobnie jak inne gwiazdy zdecydowała się głośno wyrazić swoje zdanie.

Na jej profilu pojawiło się przepiękne zdjęcie z sesji ciążowej. Chociaż od kadru i całego krajobrazu nie można oderwać oczu, to ważniejszy jest w tym przypadku bardzo obszerny opis.

Jestem w olbrzymim szoku, ze w kraju, w którym się urodziłam, zamiast pomagać i wspierać ludzi, iść do przodu, rozwijać się to cofa się do czasów prehistorycznych… Widać, ze rząd gardzi kobietami, mając w nosie ich zdanie i nie szanują ich praw. Ja jako matka, nie wyobrażam sobie nie moc decydować o swoim ciele i zdrowiu, tylko banda imbecylów, argumentującą swoje postanowienia z przykazaniami Kościoła decyduje o tym co mamy robić, a czego nie. Jak widać najczęściej to diabły, najwięksi grzesznicy powołują się na zasady kościoła, skoro nie zważają na nasze prawa, nie słuchają nas, tylko rozporządzają coś, bo im się tak podoba.

Moje pytanie kto pomoże tym matkom, które po urodzeniu martwego dziecka lub bardzo chorego, zdeformowanego, będą cierpiały, przeżywały olbrzymi ból straty? Kto pomoże im wychować chore dzieci? NIKT !!! To matka zostanie z tym wszystkim Sama, wtedy już wszyscy zapomną o niej, dostanie 500 zł renty i tyle. To jest okropne, egoistyczne myślenie. Gotuje się we mnie, jak widzę, co rząd dziś robi, co Wy macie w głowach!
Ja sama jestem osoba wychowana w wierze katolickiej i jestem bardzo wierzącą osobą, sytuacja, która wydarzyła się teraz w Polsce, na pewno nie jest w myśl wiary o miłości i poszanowaniu bliźniego!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Jestem w olbrzymim szoku, ze w kraju w którym się urodziłam, zamiast pomagać i wspierać ludzi, iść do przodu, rozwijać się to cofa się do czasów prehistorycznych… Widać, ze rząd gardzi kobietami, mając w nosie ich zdanie i nie szanują ich praw. Ja jako matka, nie wyobrażam sobie nie moc decydować o swoim ciele i zdrowiu, tylko banda imbecylów, argumentujaca swoje postanowienia z przykazaniami Kosciola decyduje o tym co mamy robić, a czego nie. Jak widać najczęściej to diabły, najwięksi grzesznicy powołują się na zasady kosciola skoro nie zważają na nasze prawa, nie słuchają nas, tylko rozporządzają coś bo im się tak podoba. Moje pytanie kto pomoże tym Matkom, które po urodzeniu martwego dziecka lub bardzo chorego, zdeformowanego, będą cierpiały, przeżywały olbrzymi ból straty? Kto pomoże im wychować chore dzieci? NIKT !!! To matka zostanie z tym wszystkim Sama, wtedy już wszyscy zapomną o niej, dostanie 500 zł renty i tyle. To jest okropne, egoistyczne myślenie. Gotuje się we mnie jak widzę co rząd dziś robi, co Wy macie w głowach! Ja sama jestem osoba wychowana w wierze katolickiej i jestem bardzo wierzącą osobą, sytuacja która wydarzyła się teraz w Polsce na pewno nie jest w myśl wiary o miłości i poszanowaniu bliźniego! Photo #throwback

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Post Joanny spotkał się ze sporym odzewem wśród fanów.

 • Dobrze powiedziane!
 • Robią to by osłabić kobiety.
 • Joasiu zgadzam się z Tobą.
 • Brawo musimy być teraz twarde i głośno protestować.

Joanna jest już kolejną polską gwiazdą, która zdecydowała się skomentować zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej. Na bardzo mocny komentarz w tej sprawie zdecydowała się także Małgosia Rozenek.

 

 


Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa z córką

Joanna Krupa z córką

Joanna Krupa z Ashą

Joanna Krupa z Ashą

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Kto sie tu wypowiada, chyba jakeis starusszki, albo osoby bez wyobrazni. Mimo waszych wypowiedzi, nie bede Wam zyczyc dziecka z genetycznymi wadami. Ciekawa jestem czy majac takiego dzeicko, nadal wypowiadalibyscie takie glupoty.

 • Gość pisze:

  Bardzo wierząca, a w filmach porno zaczynała i w sumie kariery nie zrobiła.

 • Gość pisze:

  Nie zrozumialas o co chodzi z usuwaniem plodu, ktore nie przezyje. Nie ma mowy o usuwaniu zdrowego dziecka, jest mowa o usuwaniu dziecka, ktore nie przezyje poza lonem matki.

 • Gość pisze:

  Popatrz na swoja coreczke i na zdjecia aborcyjne. Zrobilabys jej to? W Twoim brzuchu byla nikim, ale poza juz jest kims? Hipokryzja!!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×