Szukaj

Joanna Krupa zdradziła swoje ciążowe zachcianki. Jak bardzo zmieniła się jej dieta?

Joanna Krupa kilka tygodni temu ogłosiła całemu światu, że spodziewa się dziecka! Teraz zabrała głos w sprawie ciążowych zachcianek, które są utrapieniem większości przyszłych mam.
Joanna Krupa zachcianki w ciąży

Joanna Krupa zachcianki w ciąży

Jurorka programu Top Model od czasu, gdy przekazała wszystkim fanom radosną nowinę o powiększeniu się rodziny, chodzi cała w skowronkach. Joanna Krupa chętnie zasypuje fanów nowymi fotkami na swoim Instagramie. Wiadomo, że ciąża to wspaniały czas dla każdej kobiety, który niestety wymaga wielu wyrzeczeń.

Joanna Krupa nie zrezygnowała ze swojej kariery zawodowej i w dalszym ciągu regularnie gości na planie ósmej edycji programu Top Model. Przecież praca podczas nagrań to wielki wysiłek. Zwłaszcza dla kobiety w ciąży! Spokojnie, Joanna znalazła sposób, jak pracować z głową:

Będę musiała uważać, jak jestem zmęczona, żeby tak nie pracować za ciężko. Ale wiadomo, te pierwsze castingi, dni są najdłuższe. Ale jestem wytrzymała! Wiadomo, że jest troszkę więcej zmęczenia, ale przyznam się, że początki były bardzo ciężkie! Teraz już energia wróciła. Akurat w dobrym czasie, kiedy pracuję – wyznała w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

Celebrytka wielokrotnie podkreśla, że maleństwo jest teraz dla niej na pierwszym miejscu i nie ma zamiaru się stresować, bo przecież może to zagrozić noworodkowi. Widać, że Joanna Krupa jest zdeterminowana do tego, aby dziecko mogło spokojnie się rozwijać i będzie o nie dbała, jak tylko może!

Ciążowe zachcianki Joanny Krupy

Zmorą większości kobiet są sławne „zachcianki”. Wiele przyszłych mam nagle odnajduje w sobie apetyt i chęci to próbowania nowych smaków, za którymi wcześniej nie przepadały. Niektóre z pań mają ochotę na ostrą tajską kuchnię, a inne nagle stają się miłośniczkami słodkości… czasem nawet o 3 nad ranem:

Przyznam się, że nie mam zachcianek. Mam czasem ochotę na coś słodkiego, ale ja zawsze tak miałam. Staram się odżywiać zdrowo – stwierdziła modelka.

Czekamy z niecierpliwością na nowe fotki Joanny Krupy z brzuszkiem i życzymy przyszłej mamie wiele odpoczynku.

Zobacz: Joanna Krupa urodzi syna czy córkę? Jakub Kosel już zna płeć dziecka prowadzącej “Top Model”! [WIDEO]

Zobacz: Joanna Krupa pokazała badanie USG. Widać dziecko! [WIDEO]

Zobacz: Joanna Krupa z ciążowym brzuszkiem wyciska siódme poty na siłowni! Wreszcie wyraźnie widać krągłości! [WIDEO]


Joanna Krupa na lunchu

Joanna Krupa na lunchu

Joanna Krupa - ciążowe krągłości

Joanna Krupa - ciążowe krągłości

Michał Piróg, Joanna Krupa wspierają Paradę Równości w Warszawie

Michał Piróg, Joanna Krupa wspierają Paradę Równości w Warszawie

×