Joanna Koroniewska bez makijażu stroi miny w nowym domu. Zaglądamy do jej kuchni. Gwiazda stawia na minimalizm

Joanna Koroniewska pokazała kuchnię

Joanna Koroniewska pokazała kuchnię

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wprowadzili się do nowego mieszkania. Aktorka pokazała, jak wyglądają wnętrza jej kuchni. W jakim stylu urządzili serce gniazdka?

Joanna Koroniewska jest jedną z tych gwiazd, które zarażają poczuciem humoru i ogromnym dystansem do siebie. Aktorka kilka lat temu znalazła bratnią duszę. Od 2014 roku jest żoną prezentera Macieja Dowbora, z którym idealnie się dogadują. Regularnie wygłupiają się w mediach społecznościowych, a od dwóch lat prowadzą autorski cykl wywiadów Domówki u Dowborów, podczas których rozmawiają z największymi nazwiskami polskiego show-biznesu.

43-latka w ostatnim czasie rzadziej pojawia się na ekranie, ponieważ jak sama podkreśla, jej priorytetem są dzieci. Na co dzień wychowuje dwie córki – 12-letnią Janinę oraz 4-letnię Helenę. Z uwagi na dużą rodzinę, Dowborowie jakiś czas temu podjęli decyzję o budowie domu. Ostatecznie spotkali się z licznymi przeszkodami, po których zrezygnowali z tego pomysłu i kupili nowe mieszkanie w Warszawie.

Joanna Koroniewska bez grama makijażu pokazała wnętrze kuchni

Para bardzo długo czekała na to, by wprowadzić się do nowego gniazdka. Chcieli, by wszystko było tak jak sobie zaplanowali. Regularnie prezentowali w sieci postęp prac na budowie. Dzięki temu wiemy, jak wyglądają wnętrza. Na pierwszy rzut zauważyć można, że luksusowy apartament jest przestronny oraz ma wysoki sufit. Posiada mnóstwo okien, które wpuszczają do środka sporo światła naturalnego.

Nieruchomość posiada również piętro, na które prowadzą drewniane schody. Szczególną uwagę zwraca przepiękny widok na panoramę Warszawy. Problem pojawił się, gdy nadszedł czas na urządzanie nieruchomości. Nie obyło się bez starć między małżonkami.

Koroniewska tym razem uchyliła rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o wykończenie. W domowym wydaniu – w dresie oraz bez grama makijażu, nagrała relację, podczas której zobaczyć można, jak wygląda serce jej nowego domu, czyli kuchnia. Ściany pomalowane są na szaro. Meble natomiast dobrano w kolorze białym. Za plecami aktorki widać również kamienny blat oraz okno. Nie brakuje solidnego ekspresu do kawy, którą gwiazda raczy się na filmiku.

Trzeba przyznać, że Dowborowie nieźle się urządzili.


Joanna Koroniewska pokazała wnętrze kuchni

Joanna Koroniewska pokazała wnętrze kuchni

Joanna Koroniewska pokazała wnętrze kuchni

Joanna Koroniewska pokazała wnętrze kuchni

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×