Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor już nie budują wielkiego domu. Postawili na luksus w czystym wydaniu

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali, w jakich warunkach będą mieszkać. Zrezygnowali z budowy domu. Gdzie teraz będzie ich lokum i jak wygląda? Opadną wam szczęki.

Joanna KoroniewskaMaciej Dowbor są bardzo aktywni w social mediach. Publikują sporo zdjęć z codziennych, prywatnych sytuacji. Co jakiś czas zamieszczają fotki dzieci i bliskich. W ubiegłe wakacje aktorka poinformowała o budowie nowego domu.

Spotkały się dwie pańcie na budowie – tzw. #stylbudowlany obowiązuje. Znacie mnie już trochę i wiecie, że zawsze namawiam na obecność w sieci moich znajomych. A skoro Anka z @artewizjon_anna_blaszczyk stała się właśnie ich częścią, musi świecić przykładem, poznać lepiej świat Instagrama. A ma nie lada wyzwanie, jest naszym architektem.

Po kilku miesiącach na kanale Dowbory Be Happy para zaprezentowała wnętrza w stanie surowym. Budowali wielki dom, który miał spełniać wszystkie ich wymagania.

Chociaż temat budowy, jest już od połowy lipca. To tak: nie mieszkamy i jeszcze długo nie będziemy mieszkali. Istnieje szansa, że Boże Narodzenie 2021 spędzimy w nowym domu – mówili wówczas.

Po drodze napotkali sporo przeszkód, między innymi okazało się, że będą musieli zrezygnować z wielu rzeczy, bo najzwyczajniej w świecie przekraczały ich budżet.

W czwartek pojawiły się kolejne informacje o nowym lokum pary. I tu następuje niespodzianka. Już nie budują domu, kupili mieszkanie.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zrezygnowali z budowy domu. Gdzie zamieszkają?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor opowiedzieli o zmianie planów w najnowszym odcinku swojego vloga na YouTube. Jak podkreśla aktorka, wspólnie podjęli decyzję, że rezygnują z domu.

Moja żona nawet dom kupuje tak, jak ja kupuję bułki. Wchodzi i mówi: „O, ładny, biorę”. Równie dobrze jak kupuje, również z nich rezygnuje. Któregoś ranka obudziła się i powiedziała: „Chyba jednak nie” – mówił Dowbor.

Ostatecznie odpuścili kupowanie domu pod Warszawą i postanowili nabyć apartament niemal w centrum stolicy. Często odwiedzali przyjaciół w tej lokalizacji i uznali, że chcą mieszkać właśnie w tej okolicy. Znaleźli dom w śródmieściu, ale ktoś ich przelicytował. Postanowili więc rozejrzeć się za mieszkaniami.

Po większej analizie stwierdziłam, że wolę biegać dookoła domu, dookoła parku, niż biegać po piętrach. Trzy piętra to stanowczo dla mnie za dużo. A druga rzecz jest taka, że zaczęliśmy się bardziej podniecać piwnicą domu, niż wszystkimi innymi pomieszczeniami – tłumaczy decyzję Joanna Koroniewska.

Maciej Dowbor dodał od siebie:

Jest jeszcze jeden powód. Chcielibyśmy, żeby nasze starsze dziecko zaczęło trochę się usamodzielniać. Im dalej od centrum, tym ta komunikacja jest troszkę bardziej skomplikowana – zaznaczył.

Gdy oglądali kilkusetmetrowe mieszkanie z dwoma piętrami po praskiej stronie Wisły, od razu wiedzieli, że to jest to, czego szukają.

Otworzyły się drzwi. Joasia jeszcze nie zobaczyła nic, zobaczyła tylko okno, widok i powiedziała: „TAK, JA TO CHCĘ!”. Jakiekolwiek argumenty nie miały miejsca. Ale ja jej się nie dziwię – mówił dziennikarz.

Jeszcze tydzień temu zatrudniona przez ich projektantka wnętrz pracowała nad ich domem. Obecnie wszystko jest nieaktualne i oprowadzili ją po nowym mieszkaniu.

Będzie studio do domówek, będzie biuro, będzie salon, będzie kuchnia z fajnym barkiem, będziesz miała fajną garderobę, dzieci będą miały piękne pokoje. A teraz pytanie za 100 punktów: a ja co z tego będę miał? – wyliczał Maciej.

Byli zmuszeni jednak zrezygnować z siłowni, bo nie mieściła się bieżnia. Nie będą też już mieli ogrodu.

Jesteśmy najgorszymi działkowiczami w historii śmieli się Maciek i Joasia.

Będą za to cieszyć się ogromnym tarasem, który wynagradza im wszystko, bo rozciągają się z niego cudowne widoki. Nowy apartament pary to prawdziwy luksus.


Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili mieszkanie

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili mieszkanie

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×