Joanna Koroniewska pokłóciła się z Maciejem Dowborem. W grę wchodzi przeprowadzka. Małżeństwo przechodzi kryzys?

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Małżeństwo Joanny Koroniewskiej z Maciejem Dowborem przechodzi kryzys? Para pokłóciła się przed kamerą. Nie mogli dojść do porozumienia. O co poszło?

Joanna Koroniewska zyskała popularność za sprawą serialu M jak miłość, gdzie wcielała się w postać Małgosi. Pracę na planie tasiemca ciągnęła przez 13 lat. W tej samej telenoweli debiutowała również Małgorzata Kożuchowska, która po odejściu otrzymywała mnóstwo propozycji zawodowych. Koroniewska licząc na to samo, także zrezygnowała z dalszego udziału w produkcji Telewizji Polskiej. Niestety nie przyniosło to oczekiwanych efektów. Być może zabrakło efektywnej śmierci, jaką poniosła serialowa Hanka, która wjechała w kartony.

43-latka nie przyjmuje zbyt wiele zleceń. Jak sama przyznała, woli wolny czas spędzać ze swoimi dziećmi. Nie przeszkadza jej w tym rozwijanie social mediów. Joanna jest bardzo aktywna w sieci. Dzieli się swoją codziennością i problemami.

Aktorka jest żoną Macieja Dowbora i mamą dwóch córeczek Janiny oraz Heleny. Małżeństwo tworzy duet idealny. Znani są z niebanalnego poczucia humoru, którym zarażają setki tysięcy internautów. Razem z mężem stworzyła słynne Domówki u Dowborów, podczas których przeprowadzają wywiady online ze swoimi gośćmi. Podczas rozmów nie brakuje śmiechów i ciekawych zwierzeń. Ta inicjatywa tak bardzo spodobała się fanom gwiazdorskiej pary, że cały czas kontynuują spotkania z przedstawicielami show-biznesu.

Joanna Koroniewska pokłóciła się z mężem

Koroniewska i Dowbor kreują się na małżeństwo idealne. Zdarza im się jednak czasami pokłócić:

Zdążyłam się w piętnastej sekundzie po wyjściu z domu pokłócić z moim mężem – wyznała na Instagramie.

W trakcie nagrania gwiazda jechała samochodem ze swoim mężem. Maciej wtrącił się i próbował wyjaśnić obserwatorom żony, jaka jest sytuacja:

Ja się z Tobą nie kłócę, ja tylko wymieniam z Tobą poglądy. Nowoczesny związek ludzi dojrzałych, inteligentnych opiera się na wymianie poglądów. Wymiana poglądów nie musi oznaczać kłótni. To nie jest konfrontacja… – przerwała mu Koroniewska i wtrąciła: Dowbor przerzuć się na swój kanał, bo na moim jest już nudno, ludzie odchodzą.

Po chwili okazało się, że małżeństwo jak zwykle się przekomarza. Wesoła para zdradziła, że jadą na spotkanie z panią architekt, bo już niedługo chcą się przeprowadzić:

Przeprowadzamy się i jedziemy pogadać z naszą architetką o różnych rzeczach – ogłosiła Koroniewska.

Aktorka dodała po chwili, że przy dobrych wiatrach prace remontowe zaczną się za 2 miesiące. Dowbor się wtrącił i powiedział, że nastąpi to znacznie szybciej:

Nieee, no co Ty. W listopadzie już.

Słodcy?


Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×