Szukaj

Joanna Koroniewska bez makijażu. Gwiazda pokazała zmarszczki i przebarwienia. Fani zachwyceni

Joanna Koroniewska już wielokrotnie udowadniała, że ma do siebie spory dystans. Tym razem poszła o krok dalej i pokazała się bez grama makijażu.
Joanna Koroniewska bez makijażu

Joanna Koroniewska bez makijażu

Joanna Koroniewska to aktorka ciesząca się wielką sympatią widzów. Większość z nich kojarzy z roli Małgosi Mostowiak w M jak miłość. Przychylność swoich obserwatorów zdobyła także dzięki swojemu charakterowi oraz dużemu dystansowi do swojej osoby.

Wydaje się, że Joasia w ogóle nie przywiązuje wagi do upływającego czasu i z wielką odwagą i szczerością wypowiada się na temat swoich kompleksów. Zdjęcia bez makijażu pojawiają się dość regularnie na jej profilu w social mediach.

Joanna Koroniewska bez makijażu

Joanna należy do grona tych aktorek, które nie potrzebują mnóstwa kosmetyków, by podkreślić swoją urodę. Jej naturalna piękna cera i twarz może być efektem zdrowej diety oraz użycia odpowiednich kosmetyków, które nie zawierają w swoim składzie szkodliwych substancji.

Na Instagramie po raz kolejny pojawiło się zdjęcie Koroniewskiej bez odrobiny makijażu. Gwiazda wypoczywa właśnie w Fuercie z mężem. To tam, za granicą, spotkała swoją koleżankę po fachu Barbarę Kurdej-Szatan, która wybrała się na urlop w to samo miejsce.

Do fotografii dołączyła opis, którym po raz kolejny udowodniła, że ma dystans do siebie i akceptuje wszystko takim, jakie jest. Nawet jeśli chodzi o zmarszczki. Może ich nie kocha, ale w pełni szanuje i akceptuje. Wie, że to nieodzowny element życia każdego człowieka. Odniosła się także do jednej z fanek, która zarzuciła jej, że aktorka nie dba o siebie i w konsekwencji wygląda, jak wygląda.

Parę chwil temu pewna Pani napisała, że nie dbam o siebie, bo je mam.  Nic bardziej mylnego. Dbam. Jak najbardziej. Tylko nie o tymczasowy efekt końcowy a o wiele więcej.

View this post on Instagram

Zmarszczkowe LOVE. ???????????? Ja tam swoje lubię. Może nie kocham, ale z pewnością szanuję. ???????????? Parę chwil temu pewna Pani napisała, że nie dbam o siebie bo je mam. ????‍♀️????‍♀️ Nic bardziej mylnego. Dbam. Jak najbardziej. Tylko nie o tymczasowy efekt końcowy a o wiele więcej. To tak samo jak rozmowa o dietach cud. Trzeba zacząć myśleć o tym żeby jeść zdrowo a nie jedynie o diecie na chwilę. I tak jest ze wszystkim. Krótkotrwały efekt zawsze będzie mniej skuteczny. A rozmowa o tym co dla każdej z nas jest najlepsze pozostawiam już Waszej ocenie . I mamy prawo mieć w tej kwestii inne poglądy. Co nie znaczy, że musimy się obrażać. #SŁOWOnaDOBRANOC #wrinkles #loveit #koronkoweLOVE #stopHEJT #????

A post shared by Joanna Koroniewska – Dowbor (@joannakoroniewska) on

Pod postem pojawiły się słowa podziwu od fanów, którzy bardzo lubią i podziwiają szczerość oraz naturalność Joasi.

  • Ja właśnie dlatego zmieniłam zdanie o Tobie na +. Bardzo szanuję i uwielbiam Twój profil właśnie za tą szczerość i naturalność… i oczywiście za ten błysk w oku i uśmiech. Podziwiam, dopiero wchodzę na tę ścieżkę
  • Ja też mam zmarszczki na czole i je kocham

Joanna Koroniewska: M jak Miłość. Dlaczego odeszła z serialu?

Aktorka odeszła z serialu w momencie osiągnięcia przez nią największej popularności. Ekipa M jak miłość zostawiła jej otwartą furtkę do powrotu. Scenarzyści nie uśmiercają bohaterki Koroniewskiej, by ta mogła wrócić w dowolnym dla siebie momencie.


Joanna Koroniewska bez makijażu

Joanna Koroniewska bez makijażu

Joanna Koroniewska w metalicznej spódnicy na spacerze

Joanna Koroniewska w metalicznej spódnicy na spacerze

Joanna Koroniewska bez makijażu

Joanna Koroniewska bez makijażu

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×