Szukaj

Wakacje Barbary Kurdej-Szatan i taka niespodzianka. Gwiazda pochwaliła się, kogo spotkała w Hiszpanii

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan należy do jednych z najbardziej zapracowanych gwiazd polskiego show-biznesu. Można ją spotkać w serialach, reklamach oraz na wielkich wydarzeniach. Aktualnie przebywa na zasłużonym urlopie. Nie uwierzycie, kogo na nim spotkała.

Barbara Kurdej-Szatan zdecydowanie ma swoje 5 minut. Jest angażowana w wiele ciekawych tematów. Pojawia się na galach, występuje w reklamach. Aktorka nie schodzi z pierwszych stron kolorowej prasy. Ilość fanów na jej portalu społecznościowym wciąż rośnie. Rozwoju kariery może pozazdrościć jej niejedna gwiazda.

Barbara Kurdej-Szatan zmieniła fryzurę

Barbara Kurdej-Szatan jest blondynką o bardzo subtelnej, wręcz słowiańskiej urodzie. Całkiem niedawno postanowiła odświeżyć swój wizerunek. Zrobiła to poprzez zmianę fryzury. Zdecydowała się na skrócenie włosów. Fotografię po metamorfozie umieściła na portalu społecznościowym na Instagramie. Pozuje na niej z mężem, Rafałem Szatanem.

View this post on Instagram

#soon ✨

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Oczywiście obserwatorzy od razu zareagowali na zdjęcie i pozostawili mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fani skojarzyli też podobną zmianę u innej znanej aktorki, Anety Zając.

Barbara Kurdej-Szatan kogo spotkała na wakacjach?

Okres zimowych ferii trwa w najlepsze. Jest to idealny czas, by spędzić trochę czasu z najbliższymi i tak też zrobiła Basia. Jednak w przeciwieństwie do większości gwiazd, nie zdecydowała się na wyjazd w góry. Wolała wypocząć na Wyspach Kanaryjskich. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie z pięknymi widokami.

Relax!

Pojawiły się także zdjęcia ukochanej córeczki wraz z mężem. Na każdym z nich widać, że rodzina świetnie się ze sobą bawi i korzysta z wakacji, ile się da. Pogoda jest tam przepiękna, aż zatęskniliśmy za latem.

Jednak w czasie urlopu stało się coś niespodziewanego. Rodzina Kurdej-Szatan spotkała znajome twarze z rodzinnego kraju. Wszyscy byli naprawdę bardzo zaskoczeni zaistniałą sytuacją. Jak się okazuje, świat jest mały! Kogo spotkali ?

Jak widać łatwiej się spotkać na Fuercie niż w Warszawie. Przesyłamy dużo pozytywnej energii !!! Z Dowborami zawsze wesoło :))) a co u Was?

Aż trudno w to uwierzyć, że przypadkowe spotkanie z Maciejem Dowborem i Joanną Koroniewską miało miejsce właśnie na Wyspach Kanaryjskich. Cała czwórka wydaje się być zachwycona tym faktem.


Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×