Jill Biden nie popisała się butami na spotkaniu z księżną Kate. Ale to niejedyna wpadka Pierwszej Damy. Faux pas zaliczyli również organizatorzy

Jill Biden

Jill Biden

Jill Biden niedawno spotkała się z księżną Kate. Pierwsza Dama nie uchroniła się od wpadek. Podobnie jak organizatorzy wydarzenia, którzy nie dopilnowali pewnego istotnego szczegółu.

Jill Biden od kilku miesięcy pełni funkcję Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych. Towarzyszy mężowi podczas ważnych momentów i z reguły zachwyca dobrze dobranymi stylizacjami. Niedawno małżonkowie przylecieli do Wielkiej Brytanii.

Żona prezydenta USA spotkała się z księżną Kate. Panie wybrały się do Akademii Connor Downs. Potem wzięły udział w dyskusji przy okrągłym stole. Omawiały kwestę wzmocnienia pozycji kobiet, dzieci i wczesnej edukacji. To właśnie wtedy Kate skomentowała narodziny córki Harry’ego i Meghan. Nie była jednak zbyt wylewna. Powiedziała jedynie, że nie może się doczekać chwili, gdy ją pozna:

Życzę jej wszystkiego najlepszego. Nie mogę się doczekać, kiedy ją poznam – skomentowała księżna Kate.

Jill Biden zaliczyła wpadki podczas spotkania z księżną Kate

Spotkanie Jill Biden z księżną Kate trafiło pod lupę ekspertów. Oceniła je Aleksandra Pakuła, która jest specjalistką od etykiety oraz znawczynią zasad savoir-vivre. Założyła Instytut Etykiety, a także prowadzi kanał na YouTube, blog oraz Instagram. Pokazuje, jak powinno się zachowywać, by nie naruszać dobrych manier.

Pakuła udostępniła na Instagramie zdjęcie Jill i Kate zrobione przy okrągłym stole. Zwróciła uwagę, że Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych wybrała buty, które nie są odpowiednie do tej okazji:

Jill Biden ma buty z odkrytą piętą. Wyobraźcie sobie, że Joe wybiera sandałki.

Podkreśliła też, że sposób, w jaki siedzi Jill Biden nie jest właściwy i uznawany za elegancki:

Jill Biden ma nogę założoną na nogę. Nie jest to eleganckie.

Aleksandra Pakuła napisała, że chociaż na nodze Pierwszej Damy USA znajduje się plaster, nie powinien być on uznawany za wpadkę:

Plaster na nodze nie jest błędem. Opatrunki, rany, choroby skórne etc. nie są powodem do wstydu. Ja pewnie wybrałabym w takiej sytuacji plasterek przezroczysty, ale to tylko kwestia mojej preferencji. Podkreślam – nie jest to błąd. Tak jak błędem nie są widoczne zmiany, żylaki i podobne.

Ekspertka upomniała organizatorów. Zaznaczyła, że zapomnieli o estetycznym wyglądzie stolika:

„Obrus” jest pognieciony – to błąd organizatorów rozomowy.

Pakuła wyjawiła, że nie tylko Jill Biden, ale także jej mąż, Joe, zapisał na swoim koncie kilka wpadek. Pisaliśmy o nich tutaj.


Aleksandra Pakuła o wpadkach Jill Biden

Aleksandra Pakuła o wpadkach Jill Biden

Księżna Kate i Jill Biden

Księżna Kate i Jill Biden

Księżna Kate i Jill Biden

Księżna Kate i Jill Biden

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×