Kate podczas spotkania z Jill Biden komentuje narodziny córki Meghan i Harry’ego. Nie była zbyt wylewna

Księżna Kate i Jill Biden

Księżna Kate i Jill Biden

Księżna Kate i Jill Biden wzięły udział w spotkaniu z uczniami w Hayle i zachwycały swoimi stylizacjami. Żona Williama po raz pierwszy skomentowała narodziny córki Meghan i Harry'ego. Sprawdźcie, co powiedziała.

Od dziesięciu lat księżna Kate reprezentuje interesy rodziny królewskiej. Bierze udział w służbowych spotkaniach, w których trakcie zachwyca dobrze dopasowanymi stylizacjami. Stanowią one inspiracje dla jej fanek, które chcą być jak ich idolka. Ruszają do sklepów w poszukiwaniu identycznych ubrań.

To zjawisko doczekało się nawet fachowej nazwy, efekt Kate. Kreacje, które miała na sobie księżna, są wykupywane na pniu. Jej ulubione marki od lat notują kilkuprocentowy wzrost sprzedaży.

Księżna Kate i Jill Biden wzięły udział we wspólnym spotkaniu

W piątek księżna Kate spotkała się z uczniami w wieku 4 i 5 lat w Akademii Connor Downs. Nie była sama – razem z nią w szkole pojawiła się Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych, Jill Biden. Gdy dobiegło ono końca, panie wzięły udział w dyskusji przy okrągłym stole. Omawiały kwestę wzmocnienia pozycji kobiet, dzieci i wczesnej edukacji.

Żona Williama wyglądała niezwykle elegancko. Sięgnęła po różową kreację od Alexandra McQueena. Dobrała do niej jasne buty na obcasie. Jej towarzyszka ubrała się w białą suknię. Zestawiła ją z jasnoróżową kurtką oraz butami z odsłoniętą piętą. Sięgnęła też po naszyjnik z pereł.

Księżna Kate nie tylko zachwycała swoją stylizacją, ale także musiała się zmierzyć z pytaniami dziennikarzy. Jeden z nich poprosił o komentarz w sprawie narodzin córki Meghan i Harry’ego, Lilibet Diany. Dziewczynka przyszła na świat 4 czerwca. Jej ciocia nie ukrywała szczęścia. Nie była jednak zbyt wylewna. Powiedziała jedynie, że nie może się doczekać momentu, gdy ją pozna:

Życzę jej wszystkiego najlepszego. Nie mogę się doczekać, kiedy ją poznam – skomentowała księżna Kate.

Nie będzie to jednak takie proste. Markle i jej mąż od ponad roku przebywają w Stanach Zjednoczonych. Przenieśli się tam w zeszłym roku tuż po tym, jak zrezygnowali z pełnienia swoich funkcji w rodzinie królewskiej.


Księżna Kate i Jill Biden

Księżna Kate i Jill Biden

Księżna Kate i Jill Biden

Księżna Kate i Jill Biden

Księżna Kate i Jill Biden

Księżna Kate i Jill Biden

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×