Seks-taśma i gejowska zdrada. Ujawniono największe tajemnice Jennifer Lopez! W mediach aż się zagotowało

Jennifer Lopez sekstaśma

Jennifer Lopez sekstaśma

Co się dzieje z byłymi partnerami Jennifer Lopez?

Wygląda na to, że Jennifer Lopez ma tendencje do bardzo złego wybierania sobie partnerów. Dwóch jej byłych ukochanych napsuło wokalistce sporo krwi i wszystko wskazuje na to, że niedługo napsują jej jeszcze więcej nerwów. Przodownikiem jest w tym wypadku Ojani Noa, pierwszy mąż Jennifer. Kilka lat temu zagroził jej opublikowaniem naprawdę paskudnych materiałów za czasów ich małżeństwa. Jakich?

Seks-taśma Jennifer Lopez i Ojani Noa

Od sześciu lat diwa toczy sądową walkę o to, by uchronić się przed ośmieszeniem – Ojani zagroził, że światło dzienne ujrzy ich seks-taśma. Spór wciąż narasta, zamiast wreszcie się zakończyć, a teraz biznesowy partner Noa grozi, że wyprodukuje film opowiadający o „przeklętym małżeństwie” Lopez i jej byłego męża. Chodzi o nagrania z miesiąca miodowego pary, na których jest „dużo nagości, dużo seksu, zwłaszcza w hotelu”. Ed Meyer, zdaniem In Touch, znalazł sposób na zrobienie tego w legalny sposób.

Casper Smart jest gejem?

Z kolei Casper Smart, z którym spotykała się przez ponad pięć lat, zdradzał ją z… innymi mężczyznami. 29-letni przystojniak miał odmówić wokalistce towarzystwa na jednej z imprez urządzanych w Hamtpons, a paparazzi przyłapali go później w Las Vegas podczas przyjęcia zorganizowanego głównie z myślą o homoseksualistach.

Rzecznik prasowy Lopez próbował wszystko zatuszować, ale niestety nie udało się i prawda wyszła na jaw – Casper woli chłopców, a pięć lat związku z Jennifer było dla niego jedynie przykrywką…

Myślicie, że teraz nareszcie ułożyła sobie życie na stałe?

Jennifer Lopez zademonstrowała w całej okazałości swoje słynne pośladki! Wszystko dzięki jej boskim leginsom. Wiemy, gdzie je kupisz i za ile!

Jennifer Lopez przyłapana przez paparazzi w szampańskim nastroju na after party! Seksbomba nie mogła ustać na swoich pięknych nogach!

Słodkie bobaski Jennifer Lopez wyrosły na prawdziwe gwiazdy show biznesu! Ich najnowsze zdjęcia z seksowną mamą to kosmos!


Jennifer Lopez i Ojani Noa

Jennifer Lopez i Ojani Noa

Jennifer Lopez i Ojani Noa

Jennifer Lopez i Ojani Noa

Jennifer Lopez i Ojani Noa

Jennifer Lopez i Ojani Noa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×