NewsyJennifer Lopez utarła nosa młodemu kochankowi! Pojawiła się z byłym mężem na prestiżowej gali

Jennifer Lopez utarła nosa młodemu kochankowi! Pojawiła się z byłym mężem na prestiżowej gali

Jennifer Lopez i Marc Anthony
Jennifer Lopez i Marc Anthony
Anita Mikulicz

29.08.2016 09:49, aktual.: 29.08.2016 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jennifer Lopez wciąż udowadnia, że jest silną i niezależną Jenny "from the blocks". Gdy inne gwiazdy po rozstaniu z druga połówką rzucają się w wir szalonych imprez albo zaszywają w domu, Jennifer idzie do przodu jak burza i nie ogląda się wstecz.

Kilka dni temu media trąbiły o jej ostatecznym zerwaniu z dekadę młodszym tancerzem Casperem Smartem, który po raz kolejny zrezygnował z towarzystwa piosenkarki na rzecz kolegów. Para była ze sobą kilka lat i wydawałoby się, że Jennifer przeżyje rozstanie po kobiecemu, jednak nic bardziej mylnego- zupełnie nieoczekiwanie gwiazda pojawiła się na koncercie byłego męża w sobotę w Radio City Music Hall w Nowym Jorku w sobotę, i wystąpiła razem z nim na scenie!

Jennifer wyglądała kwitnąco-na koncert przyjechała w krótkiej sukience w kolorze nude, która podkreśliła jej kobiece kształty, a na występ przebrała się w długą, czarną cekinowa suknię, w której prezentowała się jak milion dolarów. Byli małżonkowie wykonali razem kilkanaście piosenek a Jennifer wydawała się być zrelaksowana, szczęśliwa i bardzo zadowolona z przebiegu całego wieczoru.

Co ciekawe, amerykańskie portale donoszą, że Casper jest przybity, zdołowany i bardzo chciałby odzyskać latynoską piękność...Myślicie, że znowu mu się uda, czy to już koniec kontrowersyjnego związku?

Jennifer Lopez bez makijażu
Jennifer Lopez bez makijażu
Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Obraz
Jennifer Lopez i Casper Smart
Jennifer Lopez i Casper Smart
Jennifer Lopez i Casper Smart
Jennifer Lopez i Casper Smart
Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także