Rodzina skarży się na Jennifer Aniston! Wywinęła najbliższym bardzo przykry numer

Rodzina odwraca się od Jennifer Aniston

Jennifer Aniston wielokrotnie mówiła o tym, jak bardzo chciałaby zostać matką. Aktorka będąc w związku z Bradem Pittem chwaliła się planami powiększenia rodziny. Życie napisało jednak inny scenariusz – para rozstała się, a Aniston dopiero po kilku latach zaczęła układać swoje życie na nowo, u boku innego przystojniaka.

5 sierpnia 2015 roku gwiazda poślubiła aktora Justina Theroux. Tym razem na pytania dziennikarzy o macierzyństwo odpowiada o wiele ostrożniej, nie składa żadnych deklaracji i nie dzieli się swoją ewentualną chęcią posiadania dzieci, co więcej – unika nawet swojej rodziny!

RadarOnline pisze o tym jak Jennifer Aniston kompletnie odcięła się od swojej rodziny i przestała nawet odpowiadać na ich telefony:

Nie przyjechała na pogrzeb swojej ciotki. „Nikt z nią nie rozmawiał” – mówi kilku członków rodziny Jennifer. „Jest wiecznie zbyt zajęta”. „Próbuje się z nią skontaktować kiedy się da, zostawiam życzenia czy wiadomości jej pracownikom, ale ona nigdy nie oddzwania. Rozumiem, że jest zajęta, ma na głowie tyle spraw… (…) Zaprosiła wszystkich na ślub z Bradem, a na ślub z Justinem nikogo.

Czyżby zatem nowy mąż Jennifer z jakiegoś powodu próbował ją odciągnąć od korzeni? A może Jennifer, która w swoim życiu sparzyła się będąc w związku z Bradem po prostu unika już jakichkolwiek sytuacji, w których miałaby dzielić się swoim szczęściem z innymi…

To zdjęcie podbija internet! Jennifer Aniston przemawia na Złotych Globach 2018, a Angelina Jolie w tym czasie… HIT!

Fanów Jennifer Aniston wryło. Jej mąż pokazał swoje prawdziwe, skandaliczne oblicze!


Carol Burnett i Jennifer Aniston (kreacja: Schiaparelli Haute Couture, biżuteria: Fred Leighton) - Złote Globy 2018

Carol Burnett i Jennifer Aniston (kreacja: Schiaparelli Haute Couture, biżuteria: Fred Leighton) - Złote Globy 2018

Jennifer Aniston i Justin Theroux ślub

Jennifer Aniston i Justin Theroux ślub

Film z Bradem Pittem i Jennifer Aniston po rozwodzie z Angeliną

Film z Bradem Pittem i Jennifer Aniston po rozwodzie z Angeliną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×