Jasnowidz Krzysztof Jackowski już wie, kto wygra drugą turę wyborów prezydenckich 2020. Jaki będzie wynik?

Krzysztof Jackowski przewidział wynik II tury

Krzysztof Jackowski przewidział wynik II tury

Krzysztof Jackowski, najsłynniejszy w Polsce jasnowidz, zdecydował się przepowiedzieć wynik II tury wyborów prezydenckich. Kto wygra jego zdaniem?

Pierwsza tura wyborów prezydenckich 2020 już za nami. Oficjalne wyniki pierwszej tury wyborów prezydenckich Państwowa Komisja Wyborcza podała we wtorek o 6 rano. Andrzej Duda zdobył 43,50 procent poparcia, a Rafał Trzaskowski – 30,46 procent. Frekwencja w wyborach wyniosła 64,51 procent. Oznacza to, że obaj kandydaci zmierzą się w drugiej turze wyborów prezydenckich, która odbędzie się 12 lipca. Kto ostatecznie zwycięży wyścig o najwyższy urząd w państwie?

Krzysztof Jackowski nie ma żadnych wątpliwości.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przewidział wyniki II tury wyborów prezydenckich

Jasnowidz Krzysztof Jackowski zdecydował się przepowiedzieć wynik II tury wyborów prezydenckich dla se.pl. On już wie, kto zostanie kolejnym prezydentem RP.

Tegoroczne wybory wzbudzają wiele emocji. Epidemia koronawirusa spowodowała, że ścisła kampania była wyjątkowo krótka. Do tego przełożono termin głosowania, a propozycja korespondencyjnego oddawania głosów budziła wiele kontrowersji. Do tego Rafał Trzaskowski wskoczył do stawki w ostatniej chwili, zastępując Małgorzatę Kidawę-Błońską i okazał się czarnym koniem wyborów. W sondażach minimalnie prowadzi Andrzej Duda. Wyścig o fotel trwa, kto go wygra? Wątpliwości nie ma Krzysztof Jackowski.

Moim zdaniem Andrzej Duda zdobędzie 52,7% głosów. Według mnie dużo ludzi nie pójdzie na wybory, a większość elektoratu Szymona Hołowni zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego – mówił dla se.pl.

Czy jego przewidywania się sprawdzą? Dowiemy się o tym już bardzo niedługo, a przed nami prawie dwa tygodnie emocjonującej kampanii. Kandydaci znowu wyruszyli w trasę, gdzie mogą liczyć na wsparcie swoich żon – Agaty Dudy i Małgorzaty Trzaskowskiej.

 


Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego

Krzysztof Jackowski pomagał przy szukaniu Piotra Woźniaka- Staraka

Krzysztof Jackowski pomagał przy szukaniu Piotra Woźniaka- Staraka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×