Szukaj

Księżna Kate w poważnych tarapatach! Jej chory psychicznie brat wypuścił na rynek produkty opatrzone obrzydliwymi treściami!

James Middleton choroba

James Middleton choroba

James Middleton wypuścił pudełka ze swastykami

Młodszy brat księżnej Kate wypuścił na rynek szokujący produkt. James wyprodukował pudełka prezentowe zdobione motywami nazistowskimi. Księżna Kate ma przez brata poważne problemy.

James Middleton jest najmłodszym bratem księżnej Kate. Przez lata żył w cieniu sławnej siostry, aż nagle wyznał światu w szokującym wywiadzie dla Daily Mail, że jest chory psychicznie. James od 2016 roku cierpi na depresję, zmaga się też z zespołem ADD (pochodną ADHD) objawiającym się zaburzeniami koncentracji. Mimo swojej choroby, brat księżnej Kate jest znanym brytyjskim przedsiębiorcą w kilku firmach:

W tamtym okresie zakopywałem się pracą, gapiłem w komputer całymi dniami, robiłem to do ostatnich sił, żeby potem wrócić do domu i robić to samo. Nie byłem w stanie komunikować się ze światem, nie potrafiłem nawet odpisać na maila. Nie mogłem porozumieć się nawet z tymi, których kochałem najbardziej: z moją rodziną i bliskimi przyjaciółmi – przyznał brat księżnej Kate.

Po 3-letniej kuracji James Middleton ponownie rzucił się w wir pracy. Tym razem firma brata księżnej Kate wypuściła na rynek pudełka prezentowe ozdobione swastykami! Na opakowaniach są także podłe slogany oraz zdjęcia
bramy obozu koncentracyjnego, żydowskie groby, a także neo-nazistowskie hasło Krew i gleba.

Tym faktem są zbulwersowani wszyscy Brytyjczycy, jak również pracownicy lokalnej firmy Boomfa. Pudełka wywołały we wszystkich ogromne obrzydzenie i natychmiast zostały wycofane ze sprzedaży:

 To nie powinno się stać – wyjawił rzecznik Boomfa.

31-letni James Middleton do tej pory nie wypowiedział się w tym szokującym temacie.

Co za klasa! Księżna Kate w oscarowej kreacji skradła uwagę na uroczystej gali

Na baby shower Meghan Markle zabrało księżnej Kate. W tym czasie bawiła się w innym towarzystwie

Księżna Kate nigdy nie kupi nic od Chanel. Wszystko przez przykre słowa Karla Lagerfelda


James Middleton wypuścił pudełka ze swastyką

James Middleton wypuścił pudełka ze swastyką

James Middleton - co publikuje na Instagramie?

James Middleton - co publikuje na Instagramie?

James Middleton - co publikuje na Instagramie?

James Middleton - co publikuje na Instagramie?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×