Mister Polski już tak nie wygląda. Postawił na fale. Nie jest jednak przekonany do nowej fryzury

Jakub Kowalewski

Jakub Kowalewski

Jakub Kowalewski przeszedł metamorfozę. Mister Polski zaszalał na koniec roku i zrobił fale. Nie ukrywa, że jak na razie nie może się przyzwyczaić do swojej nowej odsłony.

Mister Polski to konkurs piękności dla mężczyzn. Tytuł ten przyznany jest w Polsce od 1990 roku. Wśród wygranych, którzy odnaleźli miejsce w show-biznesie po zwycięstwie, znalazło kilku przystojniaków m.in.: Rafał Maślak, Rafał Jonkisz czy Jakub Kucner. W czerwcu wybrano kolejnego najbardziej atrakcyjnego Polaka.

Kandydaci podczas finałowego wieczoru mieli kilka wyjść. Musieli zaprezentować się w różnych odsłonach, m.in. w slipkach czy garniturach. Jurorzy pod przewodnictwem Aldony Wleklak wybrali najmocniejszą dziesiątkę. Poza najważniejszym tytułem Mistera Polski wyłoniono także kilka innych m.in.: Mister Elegancji, Best Body, Mister Social Mediów, Mister Foto, Mister Mediów.

Aby móc podejść do konkursu należy spełniać kilka wymagań. Kandydat musi mieć od 18 do 30 lat. Bardzo ważny jest wzrost, który musi przekraczać 180 cm oraz zadbana sylwetka. Konkurencja była ogromna, ale tytuł najpiękniejszego mógł powędrować tylko do jednej osoby. Jury zadecydowało, że tym szczęśliwcem zostanie Jakub Kowalewski.

Pełno jest tutaj chłopaków, którzy zasłużyli na ten tytuł, widać to po ich sylwetkach i tym, jak się prezentowali. Cieszę się, że to ja zostałem tym tytułem wyróżniony, ale jeszcze to do mnie nie dociera – komentował w rozmowie z Plejadą.

Jakub Kowalewski ma nową fryzurę

Mister Polski 2020 ma 26 lat i pochodzi ze Szczecinka. Na co dzień pracuje jak przedstawiciel w branży motoryzacyjnej. Bierze również udział w licznych sesjach zdjęciowych, które publikuje w swoich social mediach. Wywnioskować można, że kolejną jego pasją są podróże, gdyż w ciągu roku odbył ich dość sporo. Stara się pozostawać także w stałym kontakcie ze swoimi fanami. Na Instagramie zgromadził ich już prawie 20 tysięcy.

W życiu każdego człowieka przychodzi czas na zmiany. Jakub Kowalewski coś o tym wie. Przystojniak pochwalił się właśnie, że odwiedził salon fryzjerski. Mężczyzna zmienił nieco swoją fryzurę. Postanowił podgolić boki oraz pofalować delikatnie górę, decydując się na grzywkę zasłaniającą czoło, która szczególnie modna jest wśród nastolatków. Jak się okazuje, nie zaakceptował jeszcze do końca swojej przemiany:

Chyba nigdy się nie przyzwyczaję do tych włosów, serio – mówił na Instagramie.

Zobaczcie, jak wygląda Mister Polski po metamorfozie. Wciąż jest hot?


Kuba Kowalewski metamorfoza

Kuba Kowalewski metamorfoza

Kuba Kowalewski metamorfoza

Kuba Kowalewski metamorfoza

Mister Polski 2020 Jakub Kowalewski

Mister Polski 2020 Jakub Kowalewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×