Szukaj

Jennifer Aniston pokazała swoją willę. Jest maksymalnie luksusowa

Jennifer Aniston mieszka w pięknej posiadłości w Los Angeles. Od czasu do czasu na swoich social mediach daje wgląd we wnętrza domu w Bel Air. Tym razem możemy podziwiać jej boski salon.
Jak mieszka Jennifer Aniston?

Jak mieszka Jennifer Aniston?

Jennifer Aniston to obecnie jedna z najlepiej opłacanych aktorek w Hollywood, na jej koncie są naprawdę grube miliony. Mieszka więc w jednej z najokazalszych willi w Los Angeles, którą co jakiś czas chwali się na Instagramie. Niedawno na temat swojej posiadłości wypowiedziała się w magazynie Architectural Digest. Zdradziła, jak przebiegały prace remontowe, a także wyznała, że gdyby nie została aktorką, to z pewnością byłaby architektem.

Jak mieszka Jennifer Aniston?

Jennifer Aniston po raz kolejny rzuciła okiem na wnętrze swojego domu, tym razem zapraszając fanów do stylowego salonu. Aktorka Przyjaciół podzieliła się filmem panoramującym obszerną przestrzeń, gdy oglądała telewizję ze swoim psem Sophie.

Salon Jennifer Aniston

Salon Jennifer Aniston

Salon Jennifer ma białe sofy i poduszki do siedzenia w pobliżu dużego telewizora na ścianie. Stolik z kwiatowymi ozdobami i otwarty kominek dodają przytulnego charakteru pokojowi, w którym Jennifer często gości swoich słynnych przyjaciół, w tym Courteney Cox i Mary McCormak. W salonie ma też duży balkon z widokiem na cały ogród.

To nie pierwszy raz, gdy Jennifer pokazuje w social mediach swoją oszałamiającą posiadłość. Aktorka opublikowała niedawno zdjęcie w swoim rozległym ogrodzie o wschodzie słońca. Jest pełen roślin i drzew, aby zapewnić maksymalną prywatność i jest idealną przestrzenią do przyjęć na świeżym powietrzu, co Jennifer lubi robić w weekendy.

Jennifer Lopez pokazała balkon

Jennifer Lopez pokazała balkon

Gwiazda Przyjaciół jest niezwykle dumna ze swojego domu. Współpracowała z projektantem Stephenem Shadleyem, aby przekształcić posiadłość z lat 70. w idealne mieszkanie. O swojej rezydencji powiedziała w Architectural Digest:

Dom ma raczej efektowną, staroświecką jakość z Hollywood. Mogę sobie wyobrazić zatrzymywanie się Rat Pack; ktoś gra na pianinie, a ludzie śmieją się w następnym pokoju.

Zdradziła także, że uwielbia ciszę, a jej willa jej ja zapewnia.

Inne zalety nieruchomości Jennifer to odkryty basen, pokój gier, 24-osobowa jadalnia oraz kuchnię z piekarnikiem do pizzy i piwnicą z winami. Chociaż Jennifer jest bardzo skryta jeśli chodzi o jej życie osobiste, to już wcześniej udostępniła kilka zdjęć swojego domu na Instagramie.

Może kiedyś zdecyduje się na spacer z kamerą po całej posiadłości?

 


Salon Jennifer Aniston

Salon Jennifer Aniston

Salon Jennifer Aniston

Salon Jennifer Aniston

Jennifer Aniston pokazała balkon

Jennifer Aniston pokazała balkon

Dodaj komentarz

  • Didi pisze:

    3 zdjęcie „jennifer lopez pokazała balkon” …. really???? Zanim wypuścicie takie bzdury w świat może wypada przejrzeć co napociliście, bezmózgi

  • Gość pisze:

    Ja tam luksusu nie widzę na tych zdjęciach, są bardzo złej jakości.

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×