Gwiazdy świętują Wielkanoc 2019! Małgorzata Rozenek, Kinga Rusin, Marina Łuczenko… Social media toną w zdjęciach!

Gwiazdy Wielkanoc 2019

Gwiazdy Wielkanoc 2019

Gwiazdy uwielbiają Wielkanoc i chętnie chwalą się swoimi pięknie przystrojonymi stołami lub świątecznymi wyjazdami. Kto w tym roku zdecydował się pokazać fanom jak spędza święta? W social mediach roi się od przepięknych zdjęć. Zobaczcie sami!

Nie da się ukryć, że w kanonie świąt religijnych to Boże Narodzenie jest tym popularniejszym. Światełka, bombki, choinka – atmosferę można poczuć już w listopadzie, a świąteczne przeboje napotykamy w rozgłośniach radiowych w połowie października. Wielkanoc być może pozostaje w tyle, ale wciąż jest świętowana wyjątkowo entuzjastycznie. Świat budzi się do życia po zimie, a wiosna i nadchodzące wakacje wprawiają wszystkich w doskonałe nastroje. Podczas gdy w Wigilię wolimy skupić się na cieple domowego ogniska, w „zajączka” chętniej wychodzimy z domu lub wyjeżdżamy. Gwiazdy nie zachowują się wcale inaczej!

Wielu znanych i lubianych decyduje się na wielkanocne wojaże po świecie, a ci, którzy zostają w Polsce, dekorują domy, jeżdżą do rodziny, malują jajka z przyjaciółmi lub dziećmi i po prostu cieszą się atmosferą. Które gwiazdy postanowiły pochwalić się w tym roku swoją Wielkanocą? Na InstagramieFacebooku pojawiła się powódź przepięknych zdjęć!

Swoje święta pokazali między innymi: Małgorzata Rozenek, Ola Szwed, Kajra, Grażyna Szapołowska, Kinga Rusin, Pola Lis, Kasia Dziurska, Marina Łuczenko, Patricia Kazadi, Dorota Naruszewicz, Kasia Cichopek, Gosia Ohme, Paulina Sykut, Marcin Mroczek, Anna Lewandowska, Robert Biedroń, Anna Karczmarczyk, Kamila Nicpoń, Rafał Maślak, Adam Niedźwiedź, Paulina Holtz, Marta Manowska, Kasia Bujakiewicz, Rita Ora, Anna Dereszowska, Agata Młynarska.

Kto jeszcze?

Zobaczcie zdjęcia

Zobacz: Magda Mołek na Wielkanoc zmieniła fryzurę. Już nie ma modnego boba!

Zobacz: Alicja Bachleda-Curuś z synem i Święconką w kościele! To najlepsze zdjęcie Henry’ego, jakie widzieliśmy

Zobacz: Dieta Joanny Krupy daje oszałamiające efekty! Tajemnicą jej sylwetki jest jeden łatwo dostępny produkt


Grażyna Szapołowska i Karolina Matej - Wielkanoc 2019

Grażyna Szapołowska i Karolina Matej - Wielkanoc 2019

Kasia Dziurska zaręczyła się

Kasia Dziurska zaręczyła się

Kinga Rusin z córkami na Kasprowym Wierchu

Kinga Rusin z córkami na Kasprowym Wierchu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×