NewsyDieta Joanny Krupy daje oszałamiające efekty! Tajemnicą jej sylwetki jest jeden łatwo dostępny produkt

Dieta Joanny Krupy daje oszałamiające efekty! Tajemnicą jej sylwetki jest jeden łatwo dostępny produkt

Joanna Krupa: dieta
Joanna Krupa: dieta
Zuza Maciejewska

21.04.2019 06:07, aktual.: 21.04.2019 19:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Krupa to bez wątpienia jedna z najseksowniejszych gwiazdy w polskim show-biznesie. Drzwi do kariery w ojczyźnie otworzyło jej Top Model, w którym doskonale odnalazła się w roli prowadzącej. Modelka zyskała nie tylko sympatię uczestników i pozostałych jurorów, ale przede wszystkich uznanie widzów i włodarzy stacji TVN, z którą zrealizowała również swój autorski program Misja pies, a także razem z mamą wzięła udział w reality-show Starsza pani musi fiknąć, które swoją premierę będzie miało już w czerwcu.

Zdjęcia do nowego widowiska TVN-u powstawały na egzotycznych plażach, co oznacza, że widzowie będą mogli zobaczyć Krupę odzianą jedynie w bikini. Chociaż najpiękniejsza Polka w Hollywood lada dzień skończy 40 lat, urody pozazdrościć jej mogą znacznie młodsze koleżanki. W czym tkwi tajemnica jej zjawiskowej sylwetki?

Joanna wkłada dużo pracy w to, by oszałamiać formą: pozwala sobie na maksymalnie 2000 kcal dziennie i każdego dnia daje sobie wycisk na siłowni – podaje magazyn Show. 

Chociaż jadłospis Krupy objęty jest sekretem, to z pewnością oparty jest na owocach i warzywach, bowiem gwiazda od lat publicznie deklaruje, że jest wegetarianką. Oprócz zdrowych i nisko przetworzonych potraw, ważne dla Joanny jest regularne nawadnianie organizmu. W tej kwestii ma nawet swoje rytuały związane z łatwo dostępnym na rynku napojem – wodą kokosową:

W ciągu dnia pije bardzo dużo wody mineralnej. Oprócz niej uwielbiam wodę kokosową. Wracając z treningu często kupuję całego kokosa, z którego bezpośrednio przez słomkę mogę wypić wodę.

Woda kokosowa bogata jest w niezbędne dla organizmu składniki, takie jak: magnez, potas, wapń, fosfor oraz witaminy B1, B2, B3, B5, B6 i C, a poziom elektrolitów jest w niej niemal identyczny jak w osoczu ludzkiej krwi. W Polsce cena za butelkę eliksiru młodości Joanny Krupy waha się między 4 a 10 złotych.

Wydaje się więc, że sekret idealnej sylwetki Joanny został rozszyfrowany.

Joanna Krupa - konferencja prasowa Top Model
Joanna Krupa - konferencja prasowa Top Model
Joanna Krupa na okładce w samym bikini
Joanna Krupa na okładce w samym bikini
Joanna Krupa po rozwodzie z Romainem Zago wskoczyła w bikini
Joanna Krupa po rozwodzie z Romainem Zago wskoczyła w bikini
Joanna Krupa w bikini świętowała rozwód
Joanna Krupa w bikini świętowała rozwód
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także