Szukaj

Afera z Jarosławem Bieniukiem odbija się na jego rodzinie! Jak dzieci znoszą doniesienia mediów i kto się nimi zajmuje?

Dzieci Jarosława Bieniuka

Dzieci Jarosława Bieniuka

Jarosław Bieniuk za poręczeniem majątkowym wyszedł chwilowo z aresztu, jednak czeka go wielka batalia sądowa. Obecnie w sprawę włączyła się matka i teściowa sportowca, które chronią jego dzieci przed skutkami afery.

Jarosław Bieniuk wydał w sprawie swojego aresztowania oświadczenie, w którym zapewnia o niewinności. W krótkim czasie ujawniono również nagranie z monitoringu sopockiego hotelu, w którym Jarek spędził upojną noc w szemranym towarzystwie trójmiejskiego półświatka. Obecnie w temacie afery w jaką wplatał się Bieniuk wypowiedziały się już bliskie koleżanki byłego sportowca, murem stanęła za nim Natalia Siwiec jak również Esmeralda Godlewska. Ostatnio także Małgorzata Rozenek.

Zobacz: Małgorzata Rozenek oceniła aferę z Jarosławem Bieniukiem: “Ja wiem jak jest” [WIDEO]

Tematem zatrzymania byłego partnera Anny Przybylskiej zajęła się także matka Bieniuka – pani Lidia, która od czasu śmierci aktorki zamieszkała ze swoimi wnukami: Szymonem, Janem i Oliwią. Swoją pomoc samotnemu ojcu trójki dzieci, zaoferowała także siostra zmarłej gwiazdy kina – Agnieszka oraz matka Krystyna, które przede wszystkim pragną chronić dzieci narażone na ogromny stres.

Jak donosi Na żywo, to właśnie mamie i siostrze Anna Przybylska przed śmiercią powierzyła opiekę nad swoją rodziną. Panie pieczołowicie chronią także pieniądze, które aktorka zostawiła po sobie dla swoich dzieci. Jarosław Bieniuk w tak trudnych dla siebie chwilach może zatem liczyć na wsparcie bliskiej rodziny, która z pewnością wierzy w jego niewinność, choć nieraz teściowa powtarzała piłkarzowi, że ten obraca się w złym towarzystwie.

Obecnie cała rodzina trzyma się razem. Dwie babcie robią wszystko, aby chronić dzieci, które za sprawą swojego ojca, zostały wplątane w straszną aferę medialną.

Mamy nadzieję, że ta nieprzyjemna dla wszystkich sprawa niebawem się wyjaśni, a Jarosław zostanie oczyszczony z zarzutów.

ZobaczRzekoma ofiara Jarosława Bieniuka chciała ugody. Zażyczyła sobie kwoty z kosmosu

Zobacz: Jarosław Bieniuk straci fortunę przez fałszywe zarzuty? Specjalista od marketingu nie ma wątpliwości

Zobacz: Co Jarosław Bieniuk robił z Sylwią S. w hotelu? Nagranie z monitoringu rozwiewa wątpliwości!


Oliwia Bieniuk z tatą nad morzem

Oliwia Bieniuk z tatą nad morzem

Co Jarosław Bieniuk czyta synom?

Co Jarosław Bieniuk czyta synom?

Jarosław Bieniuk ferie dzieci

Jarosław Bieniuk ferie dzieci

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×