Afera z Jarosławem Bieniukiem odbija się na jego rodzinie! Jak dzieci znoszą doniesienia mediów i kto się nimi zajmuje?

Dzieci Jarosława Bieniuka

Dzieci Jarosława Bieniuka

Jarosław Bieniuk za poręczeniem majątkowym wyszedł chwilowo z aresztu, jednak czeka go wielka batalia sądowa. Obecnie w sprawę włączyła się matka i teściowa sportowca, które chronią jego dzieci przed skutkami afery.

Jarosław Bieniuk wydał w sprawie swojego aresztowania oświadczenie, w którym zapewnia o niewinności. W krótkim czasie ujawniono również nagranie z monitoringu sopockiego hotelu, w którym Jarek spędził upojną noc w szemranym towarzystwie trójmiejskiego półświatka. Obecnie w temacie afery w jaką wplatał się Bieniuk wypowiedziały się już bliskie koleżanki byłego sportowca, murem stanęła za nim Natalia Siwiec jak również Esmeralda Godlewska. Ostatnio także Małgorzata Rozenek.

Zobacz: Małgorzata Rozenek oceniła aferę z Jarosławem Bieniukiem: “Ja wiem jak jest” [WIDEO]

Tematem zatrzymania byłego partnera Anny Przybylskiej zajęła się także matka Bieniuka – pani Lidia, która od czasu śmierci aktorki zamieszkała ze swoimi wnukami: Szymonem, Janem i Oliwią. Swoją pomoc samotnemu ojcu trójki dzieci, zaoferowała także siostra zmarłej gwiazdy kina – Agnieszka oraz matka Krystyna, które przede wszystkim pragną chronić dzieci narażone na ogromny stres.

Jak donosi Na żywo, to właśnie mamie i siostrze Anna Przybylska przed śmiercią powierzyła opiekę nad swoją rodziną. Panie pieczołowicie chronią także pieniądze, które aktorka zostawiła po sobie dla swoich dzieci. Jarosław Bieniuk w tak trudnych dla siebie chwilach może zatem liczyć na wsparcie bliskiej rodziny, która z pewnością wierzy w jego niewinność, choć nieraz teściowa powtarzała piłkarzowi, że ten obraca się w złym towarzystwie.

Obecnie cała rodzina trzyma się razem. Dwie babcie robią wszystko, aby chronić dzieci, które za sprawą swojego ojca, zostały wplątane w straszną aferę medialną.

Mamy nadzieję, że ta nieprzyjemna dla wszystkich sprawa niebawem się wyjaśni, a Jarosław zostanie oczyszczony z zarzutów.

ZobaczRzekoma ofiara Jarosława Bieniuka chciała ugody. Zażyczyła sobie kwoty z kosmosu

Zobacz: Jarosław Bieniuk straci fortunę przez fałszywe zarzuty? Specjalista od marketingu nie ma wątpliwości

Zobacz: Co Jarosław Bieniuk robił z Sylwią S. w hotelu? Nagranie z monitoringu rozwiewa wątpliwości!


Oliwia Bieniuk z tatą nad morzem

Oliwia Bieniuk z tatą nad morzem

Co Jarosław Bieniuk czyta synom?

Co Jarosław Bieniuk czyta synom?

Jarosław Bieniuk ferie dzieci

Jarosław Bieniuk ferie dzieci

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×