NewsyAnna Przybylska chciała wziąć ślub z Jarosławem Bieniukiem. Siostra aktorki zdradziła, kiedy miała odbyć się ceremonia

Anna Przybylska chciała wziąć ślub z Jarosławem Bieniukiem. Siostra aktorki zdradziła, kiedy miała odbyć się ceremonia

Anna Przybylska
Anna Przybylska
Krystyna Miśkiewicz

22.09.2022 08:20, aktual.: 22.09.2022 10:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Przybylska była jedną z najbardziej lubianych i popularnych polskich aktorek. Osiem lat temu świat jej rodziny i fanów zawalił się. Gwiazda przegrała walkę z nowotworem trzustki. Po diagnozie natychmiast podjęła leczenie, jednak choroba okazała się zbyt agresywna. Pozostawiła w żałobie ukochanego Jarosława Bieniuka, z którym doczekała się trojga dzieci. Wspólnie wychowywali: Oliwię, Jasia i Szymona.

Pamięć o Ani cały czas jest żywa, a w ostatnim czasie mocno wracają związane z aktorką wspomnienia. Wszystko za sprawą filmu Ania. Produkcja będzie miała swoją kinową premierę na początku października, ale rodzina aktorki już wcześniej miała okazję zobaczyć gotowy obraz, który niezwykle ją wzruszył.

Teraz odnoszę takie wrażenie, że ona zaprosiła mnie na film, ja na ten film poszłam i go zobaczyłam, a ona za chwilę wróci, przyjedzie do nas. Tam jest cała Ania moja ukochana szalona Ania: uśmiechnięta, życzliwa dla ludzi i rodziny – powiedziała w Fakcie mama Ani, Krystyna Przybylska.

Anna Przybylska chciała wziąć ślub z Jarosławem Bieniukiem

Gdy Anna Przybylska pierwszy raz spotkała Jarosława Bieniuka była mężatką. W 2000 roku poślubiła tenisistę Dominika Zygrę, z którym rozwiodła się zaledwie po roku. Następnie związała się z piłkarzem, zakochani szybko zdecydowali się na pierwsze dziecko. Pod koniec 2002 roku na świat przyszła Oliwia, później do rodziny dołączył Szymon, a najmłodszy z trojga rodzeństwa jest Jaś.

Ania i Jarek nie zdecydowali się nigdy na ślub, a w wywiadach żartowali, że nie jest im to potrzebne, a dzieci spajają ich związek lepiej niż obrączki. W nowym wywiadzie Agnieszka Kubera wyznała, że aktorka myślała jednak o tym, żeby kiedyś zostać żoną Bieniuka.

Zawsze wiedziałam, że Jarek to ogromna miłość Ani. I czasami jak się zastanawialiśmy, dlaczego nie biorą ślubu. Ania mówiła: „Ja jednego męża już miałam, wiem, jak to smakuje, a my świetnie funkcjonujemy w wolnym związku”. Mówiła też, że może kiedyś, gdy już przestanie grać, to się pobiorą. Byli naprawdę świetną parą – zdradziła w wywiadzie dla Vivy! jej siostra.

Kolorowa prasa wiele razy zastanawiała się, czy zakochani nie wzięli ślubu w tajemnicy przed mediami. Okazuje się, że aktorka miała plan na ceremonię, ale zabrakło jej czasu. Ania zmarła 5 października 2014 roku.

 • Slider item
 • Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska
 • Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska
 • Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska
 • Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk - dlaczego nie przyszedł na premierę książki biograficznej?
 • Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska, prywatne zdjęcia
 • Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk
 • Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska
 • Tak Jarosław Bieniuk walczył o Annę Przybylską
 • Fotografia:AKPA
 • Fotografia: screen z Instagram.com
 • Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska
[1/12]
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także