Tak Archie zareagował na narodziny siostrzyczki. Lilibet wywróciła życie maluszka do góry nogami

Meghan Markle, książę Harry i Archie

Meghan Markle, książę Harry i Archie

Archie został starszym bratem Lilibet Diany. Jak zareagował na pojawienie się w domu siostrzyczki? Tabloid ma informacje z pierwszej ręki.

Meghan i Harry od ponad roku prowadzą życie z dala od rodziny królewskiej. Zamieszkali w pięknej posiadłości w Montecito, gdzie stworzyli mały azyl dla siebie i swoich dzieci. To w Ameryce postanowili realizować swoje pomysły na różnego rodzaju projekty, a także kontynuować działalność charytatywną. To wreszcie tam okazało się, że po raz drugi zostaną rodzicami. Szczęśliwe nowiny ogłosili 14 lutego. Obecnie ich córeczka jest już z nimi w domu. Jak zmieniła się ich codzienność i jak Archie zareagował na siostrę?

Jak Archie zareagował na narodziny Lilibet?

Meghan i Harry w piątek 4 czerwca zostali rodzicami  drugiego dziecka, o czym poinformowano w niedzielę 6 czerwca w oficjalnym komunikacie:

Lili urodziła się w piątek 4 czerwca o godzinie 11:40 pod zaufaną opieką lekarzy i personelu szpitala Santa Barbara Cottage w Santa Barbara w Kalifornii. Ważyła 7 funtów i 11 uncji. Zarówno matka, jak i dziecko są zdrowe i odpoczywają w domu – para podzieliła się szczegółami w oświadczeniu opublikowanym w niedzielę – Lili nosi imię swojej prababki, Jej Królewskiej Mości, której przydomek rodzinny to Lilibet. Jej drugie imię, Diana, zostało wybrane na cześć jej ukochanej zmarłej babci, Księżnej Walii.

Fani Sussexów są zachwyceni tym, jakie imię małżonkowie wybrali dla długo oczekiwanej córeczki i zastanawiają się, jak na powiększenie rodziny zareagował dwuletni Archie.

Lili pięknie się zadomowiła. Najwyraźniej jest cudownym maleństwem – mówi informator – Meghan dobrze sobie radzi, a Harry jest zakochany w swojej córeczce. A Archie? Kocha być starszym bratem! Rodzice upewniają się, że Archie jest zaangażowany w każde karmienie i przytulanie, aby nie był zazdrosny. Większość życia spędził w ukryciu lub w izolacji, więc istniała obawa, że nie przyjmie zbyt dobrze nowego przybysza, ale jak dotąd rozkoszuje się swoją nową rolą.

Już wcześniej osoba z otoczenia małżonków mówiła o tym, że Meghan i Harry dużo rozmawiają z synkiem i przygotowują na przybycie siostry. Zdaje się, że wszystkie ich działania przyniosły efekty.


Archie w ubraniach z sieciówki

Archie w ubraniach z sieciówki

Archie Harrison na plaży

Archie Harrison na plaży

Archie Harrison na plaży

Archie Harrison na plaży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×