Tomasz Kammel ruszył z pomocą Izie Krzan. Zrobiło się niezręcznie – jej mina mówi wszystko. „Co odpowiadać w takiej sytuacji?”

Tomasz Kammel i Izabella Krzan

Tomasz Kammel i Izabella Krzan

Tomasz Kammel ruszył z pomocą swojej koleżance. Izabella Krzan ma nietypowy problem. Czego on dotyczy?

Izabella Krzan to urodzona w 1995 roku modelka i prezenterka. Młoda kobieta zdobyła tytuł Miss Polonia 2016. Rok później rozpoczęła pracę w programie Pytanie na śniadanie w TVP2. Od bieżącego roku współprowadzi ten program z Tomaszem Kammelem. W życiu prywatnym była związana ze sportowcem Michałem Filipem. Para rozstała się w styczniu 2019 roku.

Co ciekawe, w późniejszym czasie w mediach często pojawiały się plotki dotyczące jej romansu z piosenkarzem Rafałem Brzozowskim.

Zawsze się z tego śmialiśmy. Wielokrotnie nawet podpuszczaliśmy trochę naszych widzów, że sobie flirtowaliśmy między sobą. Między mną a Rafałem na pewno jest ogromna przyjaźń, wręcz taka zdrowa chemia, ale nie opierająca się na związku, ale na takiej przyjaźni – Izabella skwitowała te pogłoski w jednym z wywiadów.

Podkreśliła, że ich relacja jest szczególna ze względu na łączącą ich przyjaźń.

Ja znam jego wszystkie prywatne rzeczy, a on wszystkie moje prywatne również. Nie byliśmy razem i nie jesteśmy razem oczywiście. Jesteśmy wspaniałymi przyjaciółmi. Tak mi się wydaje przynajmniej. Mam nadzieję, że on również to potwierdzi. Zawsze negowaliśmy te plotki, ale z uśmiechem, bo to nie jest nic przykrego, ani nic obraźliwego, więc bardziej się z tego śmialiśmy – uzupełniła.

Obecnie Izabella jest w związku z Dominikiem. Jakiś czas temu para spędziła wspólne chwile na wakacjach w Portugalii. Na tę chwilę jeszcze się nie zaręczyli.

Nie, to nie jest prawda, że się zaręczyłam. Są ważniejsze sprawy niż zaręczyny. Na razie nie myślę o takich zobowiązaniach. Na wszystko przyjdzie czas. Uważam, że decyzje o kolejnych etapach związku należy podejmować na spokojnie – Iza wyznała, gdy media zapytały ją o to, czy partner podarował jej już pierścionek.

Iza zaręcza, że jej związek z Dominikiem to poważna relacja.

Dominik jest teraz nierozerwalną częścią mojego życia. Powiem więcej, w jakiś sposób stał się częścią mnie. Nie tylko spędzamy razem dużo czasu, ale też dużo podróżujemy. Ostatnio byliśmy na Malediwach. (…) Dopiero z Dominikiem czuję się bardzo szczęśliwa, ponieważ wszystko jest tak jak powinno być w normalnej relacji – uzupełniła.

Spokój Izabelli zakłócają niewybredne pytania. Dotyczą one dziecka. Kto je kieruje?

Tomasz Kammel rusza z pomocą Izabelli Krzan. O co chodzi?

Tomasz Kammel dodał na Instagramie zdjęcie, na którym pojawił się z Izabellą, i podpisał je:

Iza mówi, że takie miny robi się gdy ciocia pyta „To kiedy dziecko?” To ja się Was pytam: co odpowiadać w takiej sytuacji?

Jak widać, rodzina bardzo chciałaby, aby Izabella miała już dziecko. Macie jakieś porady dotyczące tego, co powinna odpowiadać na takie pytania? Niektórzy internauci przyszli z pomocą.

  • Do Cioci? Z jajami. No Ciooociu, w kwietniu! Chyba to jasne.
  • „To kiedy menopauza?”.
  • Ja kiedyś odpowiadałam, ze w drodze. Tylko nawigacja bez aktualnej mapy.
  • Uśmiechać się mile. Do Cioci. Teraz mniej pytają, bo teraz niemodne. Świetny dziś program
  • Zazwyczaj po 9-ciu miesiącach od chwili poczęcia
  • To zależy od relacji z ciocią i od osoby pytanej w przypadku niektórych dobrą odpowiedzią będzie „Kiedy sami zdecydujemy, że nadszedł dobry moment” a w przypadku innych „nie ma ciocia lepszych tematów do rozmowy?” – to tylko niektóre z porad.

     

Jak widać, ciągle nie brakuje osób, które nie mają kłopotów z zadawaniem pytań niezręcznych i zupełnie nie na miejscu.

 


Izabella Krzan i Tomasz Kammel

Izabella Krzan i Tomasz Kammel

Tomasz Kammel i Izabella Krzan

Tomasz Kammel i Izabella Krzan

Tomasz Kammel i Izabella Krzan

Tomasz Kammel i Izabella Krzan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×