Izabella Krzan otworzyła się na temat nowego związku. Zaczęła od wyznania o zaręczynach

Izabella Krzan

Izabella Krzan

Izabella Krzan jest zakochana. Gwiazda TVP udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o pięknej relacji z partnerem. Dopiero teraz jest naprawdę szczęśliwa.

Izabella Krzan niedawno dołączyła do obsady Pytania na śniadanie. Ślicznej Miss Polonii w błyskawicznym tempie udało zrobić karierę w show-biznesie. Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła 4 lata temu, gdy poprowadziła cykl reportaży Like! emitowany w śniadaniówce.

W roli reporterki i prezenterki odnalazła się wręcz rewelacyjnie. Obecnie jest jedną z największych gwiazd TVP. Po tym, jak kilka tygodni temu Marzena Rogalska z dnia na dzień po kilkunastu latach współpracy opuściła poranny program, to właśnie Iza była typowana przez fanów na jej następczynię. Widzowie się nie pomylili. Iza już od jakiegoś czasu jest ekranową partnerką Tomasza Kammela i zdaje się, że razem tworzą całkiem zgrany duet.

Zawodowe sukcesy w przypadku Izy idą w parze ze szczęściem w życiu prywatnym. Chociaż na początku jej zawodowej kariery rozpadły się kolejne dwa związki, to od kilku miesięcy jej serce znowu bije mocniej.

Izabella Krzan o swoim partnerze

Śliczna gospodyni Koła Fortuny i Pytania na śniadanie jest szczęśliwie zakochana. Gwiazda TVP spotyka się z Dominikiem, którego zdjęcia możemy oglądać na jej instagramowym profilu. Minęło już ponad pół roku, odkąd są parą, a ich uczucie nadal kwitnie.

Iza postanowiła udzielić wywiadu i opowiedziała o wielkim szczęściu, jakie odnalazła u boku ukochanego. Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki na temat tego, że jest już zaręczona. W rozmowie z tygodnikiem Twoje imperium prezenterka jednoznacznie zdementowała te doniesienia i przyznała, że na razie nie zamierzają wkraczać z ukochanym na kolejny etap relacji.

Nie, to nie jest prawda, że się zaręczyłam. Są ważniejsze sprawy niż zaręczyny. Na razie nie myślę o takich zobowiązaniach. Na wszystko przyjdzie czas. Uważam, że decyzje o kolejnych etapach związku należy podejmować na spokojnie – wyznała Iza.

Nie oznacza to jednak, że związek ten nie jest poważny. W rozmowie gwiazda zdradziła, że poznali już swoje rodziny i bardzo się nawzajem polubili. Nie ukrywa też, że Dominik jest jej idealnym dopełnieniem:

Dominik jest teraz nierozerwalną częścią mojego życia. Powiem więcej, w jakiś sposób stał się częścią mnie. Nie tylko spędzamy razem dużo czasu, ale też dużo podróżujemy. Ostatnio byliśmy na Malediwach.

Iza wyznała również, że jest to pierwszy związek, w którym odczuwa pełnię szczęścia i prawdziwe porozumienie z partnerem:

Dopiero z Dominikiem czuję się bardzo szczęśliwa, ponieważ wszystko jest tak jak powinno być w normalnej relacji.

Wygląda na to, że Iza jest niezwykle szczęśliwa i chociaż nie myśli o formalizacji związku, to można się spodziewać, że za jakiś czas przekaże fanom szczęśliwą nowinę, czego jej bardzo życzymy.


Izabella Krzan z partnerem

Izabella Krzan z partnerem

Izabella Krzan z partnerem

Izabella Krzan z partnerem

Izabella Krzan ma nowego chłopaka

Izabella Krzan ma nowego chłopaka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×