Szukaj

Izabella Krzan w końcu pokazała partnera! Co za przystojniak. Z taką urodą mógłby zawojować Hollywood

Izabella Krzan pokazała partnera

Izabella Krzan pokazała partnera

Izabella Krzan jest zakochana. Od kilku miesięcy spotyka się z pewnym przystojniakiem. Kim jest i jak wygląda wybranek gwiazdy TVP?

Gwiazda TVP Izabella Krzan jest byłą Miss Polonią, a zatem nikogo nie dziwi fakt, że cieszy się ogromnym powodzeniem wśród mężczyzn. Przypomnijmy, że niedawno głośno było o jej rozstaniu z siatkarzem Michałem Filipem.

Od czasu tamtego związku kolorowe media milczały na temat jej życia uczuciowego. Jeśli coś się pojawiało, to tylko plotki o jej romansie z Rafałem Brzozowskim, z którym kiedyś prowadziła Koło fortuny. Jednak prezenterka z uśmiechem na ustach dementowała doniesienia:

Zawsze się z tego śmialiśmy. Wielokrotnie nawet podpuszczaliśmy trochę naszych widzów, że sobie flirtowaliśmy między sobą. Między mną a Rafałem na pewno jest ogromna przyjaźń, wręcz taka zdrowa chemia, ale nie opierająca się na związku, ale na takiej przyjaźni – powiedziała Wideoportalowi.

Podkreśla, że łączy ich szczególna relacja, która nadal trwa, mimo że już ze sobą nie współpracują.

Ja znam jego wszystkie prywatne rzeczy, a on wszystkie moje prywatne również. Nie byliśmy razem i nie jesteśmy razem oczywiście. Jesteśmy wspaniałymi przyjaciółmi. Tak mi się wydaje przynajmniej. Mam nadzieję, że on również to potwierdzi. Zawsze negowaliśmy te plotki, ale z uśmiechem, bo to nie jest nic przykrego, ani nic obraźliwego, więc bardziej się z tego śmialiśmy.

Okazuje się jednak, że serce pięknej Izabelli jest zajęte. I to już od kilku miesięcy.

Kim jest chłopak Izabelli Krzan?

Izabella Krzan jest znowu zakochana. Nie afiszuje się ze swoim związkiem, ale od kilku miesięcy spotyka się z nowym chłopakiem, o którym wiadomo tylko, że jest projektantem z Warszawy i ma na imię Dominik. Jakiś czas temu prezenterka podzieliła się ich wspólną fotografią z wakacji w Portugalii.

Krzan oznaczyła też profil partnera, dzięki czemu można przyjrzeć się jego temu, jak wygląda jej wybranek. Przystojny mężczyzna z powodzeniem mógłby robić karierę w Hollywood. Razem z byłą miss tworzą piękną parę. Pozostaje życzyć i powodzenia w budowaniu długotrwałej relacji. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii.


Izabella Krzan z partnerem

Izabella Krzan z partnerem

Izabella Krzan ma nowego chłopaka

Izabella Krzan ma nowego chłopaka

Izabella Krzan ma nowego chłopaka

Izabella Krzan ma nowego chłopaka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×