Iza Małysz pokazała zdjęcia ze ślubu. Jej córka zachwyciła kreacją. Wyglądała jak księżniczka

Iza Małysz Adam Małysz Karolina Małysz

Iza Małysz Adam Małysz Karolina Małysz

Iza Małysz pochwaliła się w sieci zdjęciami z rodzinnej imprezy. Opublikowała kadry z wesela, gdzie możemy zobaczyć, jak pięknie wyglądała jej córka. Karolina wybrała kreację, w której prezentowała się jak księżniczka. Zobaczcie zdjęcia.

Adam Małysz i jego żona Iza, od wielu lat stanowią bardzo zgodne małżeństwo. To właśnie żona najlepszego polskiego skoczka najbardziej wspierała go w sportowej karierze i wzięła na siebie ciężar prowadzenia domu i opieki nad córeczką, podczas gdy jej mąż zdobywał kolejne medale i mistrzowskie tytuły. Zakochani stanowią świetny duet i od lat swoją miłością i wsparciem dają świetny przykład, udowadniając za każdym razem, że kariera i zawodowe sukcesy mogą iść w parze z prawdziwą miłością.

Małżonkowie zawsze starali się żyć z dala od blasku fleszy. Niezwykle rzadko udzielają wywiadów i nie pchają się na okładki kolorowych pism. O tym co dzieje się w ich życiu najwięcej dowiadujemy się z social mediów. Jednak Adam Małysz czasami zrobi wyjątek i uchyli rąbka tajemnicy. Stało się tak, chociażby, gdy skomentował związek swojej córki Karoliny z Kamilem Czyżem.

Są parą od siedmiu lat, w ubiegłym roku zaręczyli się. Będzie ślub! To na pewno. Ale data nie została jeszcze ustalona. Fajny z niego chłopak. My z żoną go lubimy – mówił o przyszłym zięciu.

Iza Małysz pokazała zdjęcia ze ślubu

Wiadomo, że córka Adam i Izy jest już zaręczona, a fani skoczka z utęsknieniem wyczekują wiadomości o jej ślubie. Wiele osób chce zobaczyć pannę młodą w wyjątkowej kreacji, jaką wybierze na ten dzień. Kilka dni temu, gdy żona sportowca pochwaliła się kadrami z wesela, zelektryzowała fanów. Nie brakowało bowiem domysłów na temat tego, czy to ślub ich córki. Kolejnymi fotografiami rozwiała jednak wszelkie wątpliwości.

Było to wesele kogoś z rodziny, a na kolejnych zdjęciach możemy zobaczyć jej córkę Karolinę, która pozuje z mamą do rodzinnego portretu. Ubrana w bladoróżową kreację z bufiastymi rękawkami i drapowaniami, oraz z diademem na głowie wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Jej mama tego dnia założyła długą wzorzystą kreację, a niezwykle elegancki skoczek miał na sobie granatowe spodnie, marynarkę i kamizelkę w szeroką kratę, oraz śnieżnobiałą koszulę.

Iza pochwaliła się także zdjęciem ze swoją mamą, na którym możemy dostrzec ogromne podobieństwo obydwu pań. Kadry z rodzinnej imprezy rodziny Małyszów zobaczycie w naszej galerii.


Karolina Małysz na weselu

Karolina Małysz na weselu

Karolina Małysz i Iza Małysz na weselu

Karolina Małysz i Iza Małysz na weselu

Iza Małysz i Adam Małysz na weselu

Iza Małysz i Adam Małysz na weselu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×