Iza Małysz zdjęciem z wesela rozgrzała internet. Czy to Karolina Małysz wyszła za mąż?

Iza Małysz i Adam Małysz

Iza Małysz i Adam Małysz

Izabela Małysz pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z Adamem Małyszem. Pozują w weselnych stylizacjach. Wyglądają cudnie, ale internautów bardziej interesuje, czy to przypadkiem nie ślub ich jedynej córki, Karoliny Małysz.

Adam Małysz to jeden z najbardziej znanych polskich skoczków narciarskich, ale może pochwalić się sukcesami nie tylko w sferze zawodowej. Sportowiec, dzięki któremu Polacy pokochali aktywność fizyczną, którą uprawiał, a dyscyplina zyskała miano sportu narodowego, ma sporo powodów do radości w życiu osobistym. Od lat tworzy szczęśliwy związek z piękną żoną Izabelą, z którą wspólnie wychowują córkę Karolinę.

Kolorowa prasa jest bardzo zainteresowana życiem jedynaczki legendarnego skoczka. Jednak niewiele wiadomo na jej temat, bo ona konsekwentnie unika wywiadów i stroni od show-biznesu, mimo że ma wszelkie warunki, żeby zrobić karierę – jest śliczna, a nazwisko niewątpliwie otworzyłoby jej niejedne drzwi. Jedną z rzeczy, których nie ukrywa przed światem, jest jej szczęśliwy związek z Kamilem Czyżem.

Córka Małysza przyjęła oświadczyny swojego partnera, który poprosił ją o rękę w Barcelonie. Młodzi planują ślub, ale pandemia koronawirusa nie ułatwia im zadania. W jednym z wywiadów Adam mówił:

Są parą od siedmiu lat, w ubiegłym roku zaręczyli się. Będzie ślub! To na pewno. Ale data nie została jeszcze ustalona.

Małyszowie są bardzo zadowoleni z wyboru córki.

Fajny z niego chłopak, z żoną go bardzo lubimy – zdradził sportowiec.

Kiedy więc na profilu na Instagramie Izabeli pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje razem z Adamem w pięknych strojach, fani zaczęli się dopytywać, czy to przypadkiem nie wesele Karoliny?

Izabela Małysz i Adam Małysz na zdjęciu z wesela

W sobotę na Instagramie Izy Małysz pojawił się post, w którym żona skoczka pochwaliła się zdjęciem z wesela. Pozuje na nim razem z Adamem. On jest ubrany w elegancką marynarkę w kratę i taką samą kamizelkę, do których dobrał granatowe spodnie i brązowe buty. Żona skoczka zachwyca w długiej wzorzystej sukni, pięknych butach, idealnym makijażu i fryzurze.

Weselisko… Hej! – podpisała kadr Izabela.

Iza i Adam Małysz na weselu

Fani pary komplementują ich wygląd, ale Iza niechcący wzbudziła też zainteresowanie internautów. Czyżby to Karolina wyszła za mąż? Chyba jednak nie tym razem. Zdaje się, że takie wieści dumni rodzice chętnie obwieściliby światu.


Iza i Adam Małysz na weselu

Iza i Adam Małysz na weselu

Izabela i Adam Małyszowie

Izabela i Adam Małyszowie

Izabela i Adam Małyszowie na wakacjach w Chorwacji

Izabela i Adam Małyszowie na wakacjach w Chorwacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×