Kolejne zaręczyny w polskim show-biznesie! 21-letnia ślicznotka pokazała narzeczonego i pierścionek

Karolina Małysz zaręczyła się

Karolina Małysz zaręczyła się

Karolina Małysz zaręczyła się

Wspaniałe zmiany w rodzinie Adama Małysza. Córka skoczka, Karolina, zaręczyła się ze swoim kilkuletnim chłopakiem Kamilem Czyżem. Radosną wiadomość 21-latka przekazała za pośrednictwem Instagrama. Pokazała nie tylko narzeczonego, ale i pierścionek. 

Adam Małysz choć był i nadal jest bardzo znaną osobistością w Polsce, nigdy nie brylował na ściankach. Nigdy nie gościł także na portalach plotkarskich, no chyba, że za sprawą swoich sukcesów sportowych, a tych miał niemało. Niewiele osób więc wie, że były skoczek narciarski ma córkę, a w dodatku pełnoletnią! 21-letnia Karolina jest owocem jego związku z żoną Izabelą.

Małżeństwo zawsze chroniło prywatności swojej rodziny, do czasu, kiedy córka nie zgodziła się wystąpić w śniadaniówce i opowiedziała o swoich relacjach ze sławnym tatą. Choć po jej debiucie temat życia prywatnego Małyszów ucichł, dzisiaj wraca. 21-letnia bowiem Karolina pochwaliła się na Instagramie o rewolucji w swoim życiu. Młoda kobieta zaręczyła się ze swoim chłopakiem Kamilem Czyżem. Zdjęcie opatrzyła opisem „mój narzeczony” i pochwaliła się pięknym pierścionkiem:

  • Extra! Życzymy ogromnej ilości miłości!
  • Gratulacje!
  • Dużo miłości – komentowały obserwatorki.

Z historii jej zdjęć na Instagramie jasno wynika, że z Kamilem są parą już od ponad trzech lat. Pierwszy post jaki opublikowała na profilu pochodzi z kwietnia 2016 roku. Przejrzeliśmy także konto jej narzeczonego i znaleźliśmy tam jego wspólne zdjęcie z Adamem Małyszem, co może świadczyć tylko o dobrych kontaktach z przyszłym teściem.

View this post on Instagram

#skiopening #garmischpartenkirchen

A post shared by Kamil Czyż (@kamil_czyz) on

Kiedy ślub córki Adama Małysza?

Jak myślicie, czy para myśli już o ślubie? Nawet jeśli, to większych problemów z jego przygotowaniem nie będzie. Zazwyczaj największy kłopot ludzie mają z budżetem jaki mogą w danej chwili przeznaczyć na huczne wesele. W tym wypadku ta kwestia nawet nie będzie poruszana. Adam jako najpopularniejszych skoczek na świecie ówczesnych lat zarobił wystarczająco dużo, by nie martwić się o przyszłość swojej rodziny. Ponadto stale pracuje, biorąc udział w rajdach i występując w kampaniach reklamowych.

Tak czy inaczej życzymy szczęścia Karolinie i Kamilowi!

Sfotografowano grób Kory po dziewięciu miesiącach od jej śmierci. Poruszający widok

Britney Spears nagle trafiła do szpitala psychiatrycznego! Gwiazda przechodzi załamanie nerwowe!

Zarobki Marty Kaczyńskiej są bardzo wysokie. Gwiazda żyje w niewyobrażalnym luksusie


Karolina Małysz zaręczyła się

Karolina Małysz zaręczyła się

Karolina Małysz zaręczyła się

Karolina Małysz zaręczyła się

Karolina Małysz zaręczyła się

Karolina Małysz zaręczyła się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×