Szukaj

Była żona wbiła szpilę Trumpowi po przegranych wyborach. Komentarz mówi wszystko o ich relacji

Ivana Trump i Donald Trump

Ivana Trump i Donald Trump

Donald Trump przegrał wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych. Ivana Trump, jego była żona, wypowiedziała się na temat wyników. Jej komentarz mówi wszystko o ich relacji.  

Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych dobiegły końca. W sobotnie popołudnie czasu polskiego stacja CBS News nieoficjalnie ogłosiła, że 46. prezydentem USA został Joe Biden. Kandydat demokratów zdobył 20 głosów elektorskich, co sprawiło, że przekroczył próg 270 głosów potrzebnych do zwycięstwa. W skali całego kraju zyskał łącznie 273 głosy. Jego konkurent, Donald Trump, miał ich 213.

Aktualnie urzędujący prezydent nie może pogodzić się z przegraną. W jednym z wywiadów przyznał, że jego zdaniem podczas głosowania doszło do oszustwa, a dokładnie – do „kradzieży głosów”. Podkreślił, że Biden nie został uznany za zwycięzcę w żadnym ze stanów. Zaniepokoił go również fakt, że w niektórych miejscach jego rywal wygrywał znaczącą przewagą w głosowaniu korespondencyjnym:

Chcą wiedzieć, ile głosów potrzeba i nagle mówią, że znalazły się głosy korespondencyjne. Zadziwiające, że w większości są na jednego kandydata – powiedział w Fox News.

Ivana Trump komentuje wynik wyborów prezydenckich w USA

W poniedziałek na temat wyników wyborów wypowiedziała się Melania, która poparła stanowisko męża. Głos zabrała także jego poprzednia żona, która zdecydowała się na krótki, ale bardzo dosadny komentarz. W rozmowie z magazynem People powiedziała, że cieszy się, że wreszcie prezydentura jej byłego męża dobiega końca:

Chcę tylko żeby to wszystko się skończyło w taki czy w inny sposób. Naprawdę mnie to nie obchodzi.

Dodała, że jej były mąż źle znosi porażkę i dlatego będzie walczyć do upadłego, by udowodnić wszystkim wokół, że ma rację:

Nie jest dobrym w przegrywaniu. Nie lubi przegrywać, więc będzie walczył i walczył i walczył.

Ivana była żoną Trumpa od 1977 do 1992 roku. Rozwiedli się, gdy ujawniono romans polityka z aktorką Marlą Maples. Zgodnie z umową aktualnie urzędujący prezydent musiał wypłacić byłej żonie 25 milionów dolarów. Po komentarzu, który udzieliła mediom widać, że bardzo chłodno traktuje relacje, jakie łączą ją z byłym mężem.


Ivana Trump w sukni sprzed roku

Ivana Trump w sukni sprzed roku

Ivana Trump pomyka z byłym mężem - Rossano Rubicondi

Ivana Trump pomyka z byłym mężem - Rossano Rubicondi

Ivana Trump w Saint Tropez

Ivana Trump w Saint Tropez

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×