Szukaj

Irina Shayk po rozstaniu z Bradleym Cooperem opublikowała odważne zdjęcie! Jest bardzo sexy, towarzyszy mu mocny przekaz!

Irina Shayk i Bradley Cooper już oficjalnie nie są parą. Piękna modelka wyprowadziła się z domu zabierając ze sobą córkę Leę! Teraz postanowiła odpocząć na Islandii, z której opublikowała pierwsze bardzo seksowne i sugestywne zdjęcie.
Irina Shayk, Bradley Cooper

Irina Shayk, Bradley Cooper

Od kilku miesięcy zagraniczna prasa prześcigała się w newsach o kryzysie w związku Iriny Shayk i Bradley’a Coopera. Powstały nawet plotki, że Bradley ma romans z Lady Gagą, z którą wystąpił w filmie Narodziny gwiazdy. Jak dotąd żadne z nich nie zabrało w tej sprawie głosu.

Teraz przyszedł czas, aby gwiazdy rozpoczęły nowy rozdział w życiu. Para obiecała sobie podzielić się opieką nad ich 2-letnią córeczką Leą. Bradley musi się pozbierać do kupy po rozstaniu z piękna ambasadorką bielizny.  Z kolei Irina Shayk bez dłuższego namysłu spakowała walizki i wybrała się na Islandię, aby oczyścić głowę z negatywnych myśli i odpocząć po burzliwym okresie. W podróż na północ Europy zabrała ze sobą dwóch przyjaciół: Giampaolo Sgura – włoskiego fotografa oraz Ali Kavoussi, jej menadżera i stylistę, a prywatnie serdecznego przyjaciela geja, z którym do niedawna łączyły ją amerykańskie media.

Pod postem Iriny pojawiło się mnóstwo komentarzy podkreślających piękno modelki oraz złą decyzje Bradley’a Coopera:

  • Bradley pewnie gdzieś teraz płacze
  • Nie mogę uwierzyć, co zrobił Bradley Cooper!
  • Teraz jesteś wolna
  • Tym zdjęciem pokazałaś mu, co stracił!

Zagraniczne media zwracają uwagę nie tylko na imponujące kształty seksbomby, ale także na mocne przesłanie jakie towarzyszy fotografii. Samotna Irina ubrana w zmysłowe body pozuje na tle imponujących skał pokrytych trawą. Dookoła nie ma nikogo i niczego innego poza nią samą, co może oznaczać, że właśnie gwiazda dała jasny sygnał o rozpoczęciu nowego etapu w swoim życiu.

View this post on Instagram

???? @intimissimiofficial

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Zobacz: Irina Shayk i Bradley Cooper robią co mogą, by uratować swój związek! Kto im pomaga?

Zobacz: Irina Shayk przeszła zadziwiającą metamorfozę i zgarnęła za nią ponad milion! Bradley Cooper może jej teraz nie rozpoznać!

Zobacz: Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się?! Porażające doniesienia amerykańskiego tabloidu


Irina Shayk na Islandii Instagram

Irina Shayk na Islandii Instagram

Irina Shayk w bikini na dworze

Irina Shayk w bikini na dworze

Irina Shayk i Ali Kavoussi są parą?

Irina Shayk i Ali Kavoussi są parą?

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×