Szukaj

Iga Lis wygląda z balkonu w Paryżu niczym Angelina Jolie. Dla Taco zapozwała jak najlepsza modelka

Iga Lis, Taco Hemingway, Angelina Jolie

Iga Lis, Taco Hemingway, Angelina Jolie

Iga Lis opublikowała na swoim Instagramie niesamowite zdjęcie ze swojego pobytu w Paryżu. Wygląda na nim przez balkon, widać piękny widok na ulice stolicy Francji, a ona sama jest niesamowicie podobna do Angeliny Jolie. Oj, Taco Hemingway to prawdziwy szczęściarz.

Iga Lis chcąc czy nie chcąc, jest pod ostrzałem mediów. Chociaż na salonach bywa rzadko, nie udziela wywiadów i raczej oszczędnie pokazuje swoje życie prywatne w social mediach, to i tak wzbudza spore zainteresowanie. Wszystko za sprawą sławnych rodziców, Kingi Rusin i Tomasz Lisa oraz  znanego chłopaka – popularnego rapera Taco Hemingwaya. Każde jej zdjęcie na Instagramie jest szeroko komentowane. Nie inaczej będzie z najnowszym.

Zobacz: Iga Lis pokazała się na Instagramie taka, jaką na co dzień ogląda ją tylko Taco Hemingway. Odważnie!

Iga Lis pozuje na balkonie w Paryżu

Dziewczyna mieszka w Londynie, gdzie studiuje i pracuje. Większość czasu spędza na uczelni, ale jeśli znajduje wolną chwilę, to korzysta z życia ile może. Miesiąc temu odwiedziła Paryż. Teraz opublikowała na Instagramie fotografię z tego romantycznego wypadu. Wszystko wskazuje na to, że stolicę Francji zwiedzała razem ze swoim sławnym ukochanym.

Paryż, miesiąc temu -–napisała po prostu.

View this post on Instagram

Paris last month x

A post shared by Iga Lis (@iga_lis) on

 

Zdjęcie jest przepiękne. Na tle nocnej panoramy Paryża, Iga, w rozpuszczonych włosach, pozuje na balkonie niczym najlepsza modelka. Fotografia jest lekko przyciemniona, a dziewczyna do złudzenia przypomina na niej Angelinę Jolie. Niezwykle romantyczne ujęcie.

Zobacz: Iga Lis i Taco Hemingway na Halloween przebrali się za Britney i Justina! To dopiero szaleństwo

Angelina Jolie podczas sesji dla Guerlain

Angelina Jolie podczas sesji dla Guerlain w Paryżu

Fotografię docenili także obserwujący Igę Lis, z Anna Lewandowską na czele. Pojawiło się mnóstwo emotikon z symbolem ognia i serca, co oznacza tylko jedno – córka Kingi Rusin wypadła bosko!

  • Ujęcie – cudo!
  • Piękna jesteś!
  • Cudowna fotografia – piszą internauci.

Takie romantyczne zdjęcie musiało też zapaść głęboko w serce ukochanego dziewczyny, Taco Hemingwaya. Nie co dzień ogląda się bliska osobę w takiej scenerii i takim ujęciu.

Zobacz: Kinga Rusin wyciągnęła stare zdjęcie z córkami w słusznej sprawie. Jak wyglądała Iga Lis zanim rozkochała w sobie Taco Hemingwaya?


Iga Lis w Paryżu

Iga Lis w Paryżu

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway na pierwszym wspólnym zdjęciu

Iga Lis i Taco Hemingway na pierwszym wspólnym zdjęciu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×