NewsyFilmik z domówki, a na nim Iga Lis i Taco Hemingway. Żegnają 2022 rok najbardziej romantycznie, jak tylko się da

Filmik z domówki, a na nim Iga Lis i Taco Hemingway. Żegnają 2022 rok najbardziej romantycznie, jak tylko się da

Iga Lis żegna stary rok
Iga Lis żegna stary rok
Elwira Szczepańska

31.12.2022 18:00, aktual.: 31.12.2022 18:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Iga Lis to córka Kingi Rusin Tomasza Lisa. 22-latka studiuje historię i stosunki międzynarodowe na prestiżowej London School of Economic. Dodatkowo zaczyna karierę dziennikarki. W 2019 roku dołączyła do ekipy Vogue! Jeszcze w tym samym roku napisała artykuł dla międzynarodowego portalu Politicio, który poświęciła Brexitowi.

Od kilku lat jest w związku ze znanym raperem Taco Hemingwayem. Mimo dzielącej ich dekady stworzyli stabilną relację, której kibicują rodzice Igi.

Kinga Rusin kilka lat temu już chwaliła się uczestnictwem w koncercie artysty.

Nie wiem kiedy ostatnio doświadczyłam tyle pozytywnej energii, tylu wzruszeń, nie wspominając o doznaniach artystycznych, bo te były na kosmicznym poziomi. Dookoła piękni, uśmiechnięci, pozytywni, trzeźwi ludzie w każdym wieku, znający wszystkie teksty piosenek Dawida @dylanwishop i Filipa @tacohemingway na pamięć. Atmosfera przyjaźni i szacunku, której najlepszy przykład dali artyści na scenie. Można? Przez prawie cztery godziny tego niezwykłego spektaklu, który tworzyły muzyka, słowa i dziesiątki tysięcy fanów, powróciła nadzieja, że może być u nas jeszcze normalnie – relacjonowała w internecie.

Jakiś czas temu media spekulowały, że zakochani przechodzą poważny kryzys. Wszystko przez fakt, że raper rzekomo miał dopuścić się zdrady. Taco szybko zareagował na doniesienia i jasno dał do zrozumienia, że między nim a Igą wszystko układa się bardzo dobrze. Para nie afiszuje się swoim uczuciem. Mimo ogromnej popularności niechętnie pokazują, jak wygląda ich życie prywatne. Tradycją stało się już jednak, że w pierwszy dzień nowego roku zamieszczają wspólną fotkę w mediach społecznościowych. Tym razem Lis zrobiła to już 31 grudnia.

Iga Lis żegna stary rok w objęciach Taco Hemingwaya

Iga i Taco są bardzo dyskretni i rzadko publikują wspólne zdjęcia. Koniec roku jednak nastroił Lis do tego, aby podzielić się kilkoma prywatnymi nagraniami i zdjęciami.

W relacji widzimy najprawdopodobniej wybrane momenty mijającego roku. Można by odnieść wrażenie, że życie pary, to jedna wielka impreza. Nie brakuje fotek z przyjaciółmi, wspólnych zabaw, koncertów. Ulotnymi chwilami 22-latka zdecydowała się podzielić w sieci. Nie zabrakło oczywiście kadrów z Taco. Jest filmik, jak razem tańczą w czułych objęciach. Widać, że ich relacja ma się dobrze, a mijający rok mogą zaliczyć do bardzo udanych. Zajrzyjcie do naszej galerii.

 • Iga Lis żegna stary rok
 • Iga Lis żegna stary rok
 • Iga Lis żegna stary rok
 • Iga Lis żegna stary rok
 • Iga Lis żegna stary rok
 • Iga Lis żegna stary rok
 • Iga Lis żegna stary rok
 • Iga Lis żegna stary rok
 • Iga Lis żegna stary rok
 • Iga Lis żegna stary rok
 • Iga Lis żegna stary rok
 • Iga Lis żegna stary rok
[1/12] Iga Lis żegna stary rok
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także