Dla Igi Lis polski „Vogue” to za mało! Tekst córki Kingi Rusin opublikował prestiżowy zagraniczny portal!

Iga Lis w Politico

Iga Lis w Politico

Iga List osiągnęła kolejny wielki sukces. Po publikacji na łamach polskiego Vogue'a, przyszła pora na coś jeszcze bardziej spektakularnego. Córka Kingi Rusin napisała tekst dla poczytnego zagranicznego portalu Politico.

Iga Lis mieszka na stałe w Londynie, gdzie studiuje historię i stosunki międzynarodowe na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni w Wielkiej Brytanii – London School of Economics. Właśnie dostała niesamowite wyróżnienie. Napisała piękną angielszczyzną artykuł o Brexicie dla portalu poruszającego trudne tematy polityczne. To wielki sukces córki Tomasza Lisa i Kingi Rusin.

Rodzice Igi od lat zajmują czołowe miejsca w rankingach dziennikarzy i cieszą się ogromną popularnością. Lis stawia właśnie swoje pierwsze kroki w świecie dziennikarstwa. Wybrała sobie dość trudny i drażliwy temat dla mieszkańców Wielkiej Brytanii – Brexit. Wielu mieszkańców Londynu mogłoby się zgodzić z jej słowami napisanymi dla prestiżowego europejskiego portalu Politico. 19-latka odniosła się w nim do kontrowersyjnej wypowiedzi byłego premiera Wielkiej Brytanii – Johna Majora na temat politycznych ruchów Theresy May.

Internauci od razu podłapali temat i zaczęli przeszukiwać zasoby sieci w poszukiwaniu artykułu napisanego przez utalentowaną Igę Lis. Nie zabrakło pochlebnych komentarzy i dumy, że młoda blondynka nie jest pustą lalą-celebrytką i dziewczyną znanego rapera Taco Hemingwaya, tylko ambitną i inteligentną obywatelką świata. W zeszłym roku zaczęła studia w jednej z najbardziej prestiżowych uczelni, a już dziś możemy zobaczyć efekty jej nauki nie tylko w polskim wydaniu Vogue’a, ale też na portalu Politico – znajdziecie go pod tym linkiem.

Śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy dumni z jej postępów i życzymy dalszych sukcesów w karierze.

View this post on Instagram

MAM DZIŚ URODZINY!

A post shared by Iga Lis (@iga_lis) on

Zobacz: Iga Lis i Taco Hemingway przyłapani na amorach w sopockim pubie! Namiętne pocałunki i czułości w towarzystwie przyjaciół i Poli Lis. Jak oni się kochają!

Zobacz: Iga Lis pozuje wtulona w romantycznym uniesieniu! Ale Taco Hemingway aż tak pięknie to nie wygląda…

Zobacz: Iga Lis zaszalała z kolorem w salonie piękności! Tak zmienia się dla Taco Hemingwaya! Wszystko uwiecznili paparazzi!

 


Tekst Igi Lis w portalu Politico

Tekst Igi Lis w portalu Politico

Iga Lis

Iga Lis

Iga Lis wyskoczyła na kebaba

Iga Lis wyskoczyła na kebaba

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×