Iga Lis została redaktorką „Vogue’a”! W pierwszym tekście wyjawiła sporo osobistych sekretów! Jest też piękna sesja!

Iga Lis Vogue

Iga Lis Vogue

Tego nikt się nie spodziewał! Iga Lis, odniosła wielki sukces. Śliczna córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa została redaktorką polskiego wydania magazynu Vogue! Do sieci trafił pierwszy artykuł dziewczyny Taco Hemingwaya.

Kinga Rusin ma ostatnio wielki powód do dumy. Okazuje się, że jej córka Iga Lis otrzymała atrakcyjną pracę w polskim wydaniu Vogue’a, na łamach którego opublikowała swój pierwszy artykuł. Dziewczyna Taco Hemingwaya osobiście pochwaliła się swoim wielkim sukcesem:

Na stronie Vogue.polska znajdziecie mój mini-przewodnik po Londynie, zdradzam tam niektóre ze swoich ulubionych miejsc. nieśmiało polecam – napisała Iga na Instagramie.

W pierwszym materiale opublikowanym na stronie internetowej Vogue’a Iga oprowadza czytelników po Londynie, który nie ma przed nią żadnych tajemnic. Córka Rusin od roku mieszka i studiuje w stolicy Wielkiej Brytanii, zatem zdążyła już zwiedzić wszystkie zakamarki miasta, w ten sposób Lis zdradziła sporo osobistych sekretów z życia na Wyspach:

Przeprowadziłam się do Londynu w sierpniu minionego roku. Choć mieszkam za granicą dopiero od roku, w tym czasie zdążyłam zapoznać się z wieloma unikatowymi miejscami. Londyn jest fascynujący i różnorodny, ale bywa też przytłaczający. Biorąc pod uwagę wielkość miasta oraz liczbę dzielnic i miejsc wartych odwiedzenia, zapoznanie się ze wszystkimi jego obliczami jest nie lada wyzwaniem. Dziś już wiem, że aby polubić się z tym miastem, trzeba wydeptać w nim własne ścieżki.

Iga Lis opisuje wiele ciekawych miejsc, największą uwagę skupiła jednak na sklepach oraz modnych restauracjach. Z artykułu córki Rusin dowiadujemy się o Blue 17, który jest jednym z pierwszych współczesnych sklepów z odzieżą vintage w Londynie:

Na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim niższymi cenami. Właściciele nie chcą komercjalizować swojego butiku i to właśnie z tego powodu znajduje się on w północnym Londynie, a nie na popularnym Bricklane. Kiedyś udało mi się tam wypatrzeć klasyczny trencz Burberry, który kosztował dziesięć razy poniżej ceny rynkowej. Można tam również znaleźć unikatowe przedmioty z lat 80. – kwieciste sukienki do ziemi lub oversize’owe marynarki z wywatowanymi ramionami. – czytamy

Iga napisała także o włoskim markecie z jedzeniem Mercato Metropolitano, który znajdziemy w fabryce papieru:

W dawnej fabryce papieru mieści się włoski market, Mercato Metropolitano. Znajdziemy tam prawie trzydzieści stoisk z włoskim jedzeniem, począwszy od topionego sera raclette, aż po napolitańską pizzę. Ja pozwoliłam sobie na makaron tagliatelle z burratą. Wybitny. – pisze Iga w swoim felietonie

Córka gwiazdy TVN podaje także swoje ulubione miejsce, w którym jada pyszne śniadania:

26 Grains to zdecydowanie moje ulubione miejsce na śniadanie w Londynie. Maleńka knajpa w sercu Covent Garden została zaprojektowana w duchu skandynawskiego hygge.- zdradza Iga

Oprócz sklepów i knajp Iga proponuje turystom również coś dla ducha – kilka galerii. Sporo napisała o wspaniałej wystawie rzeźb Anisha Kapoora w nowo odrestaurowanej Pitzhanger Manor & Gallery. Jest także o Muzeum Designu:

 W Muzeum Designu do końca września trwać będzie pokaz twórczości Stanleya Kubricka. Wybrane projekty od Manolo Blahnika będą widniały w galerii Wallace Collection aż do pierwszego września. W Royal Academy of Art, jak co roku od 1769 roku, odbywa się słynne „Summer Exhibition” – największa na świecie wystawa sztuki autorstwa zarówno czołowych, jak i wschodzących artystów. – zachęca Iga

Teraz już wiadomo na co się nastawiać podczas wycieczki do Londynu. Sukces Igi Lis docenili jej fani, którzy przeczytawszy pierwszy artykuł swojej idolki w Vogue’u, natychmiast wyrazili swoją opinię:

  • Wdziałam i czytałam świetne niebanalne spojrzenie na jedną z ciekawszych stolic europejskich. Brawo
  • W Londynie jeszcze nie byłam ale jak się wybiorę twój przewodnik będzie na pewno ze mną.
  • Miasto pokazane od zupełnie innej strony
  • Narobiłaś mi strasznego smaka na wyjazd
  • Teraz przewodnik na stronie, a kiedy okładka?
  • Brawo świetnie napisane . Masz talent

Skorzystacie z przewodnika Igi Lis podczas wyprawy do Londynu?

Zobacz: Kinga Rusin i Marek Kujawa opublikowali wspólne oświadczenie! “Uprzejmie prosimy o uszanowanie naszej prośby”

Zobacz: Anna mucha pokazała wielki biust! Ledwo zmieścił się w kadrze

Zobacz: Gwiazdy przed studiem Dzień dobry TVN! Ależ oni wyglądają!


Iga Lis pisze dla Vogue'a

Iga Lis pisze dla Vogue'a

Taco Hemingway i Iga Lis – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Taco Hemingway i Iga Lis – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Iga Lis i Taco Hemingway na pierwszym wspólnym zdjęciu

Iga Lis i Taco Hemingway na pierwszym wspólnym zdjęciu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×